کولتکس چیست؟
کولتکس چیست؟
کولتکس چیست؟

کولتکس چیست؟

امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا با استفاده از روش های کم خطر و بی ضرر، زیبایی ظاهری خود را دو چندان کرده و هرگونه نقص را به راحتی برطرف سازند. باید بدانید که لیزر کولتکس نوعی وسیله برای انجام لاغری در نواحی مختلف بدن می باشد، که البته روش غیر تهاجمی بوده و با کمترین میزان درد و دوره نقاهت انجام می پذیرد و می تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. فرایند کولتکس روشی مناسب برای جایگزینی انواع جراحی های مختلف مانند لیپوساکشن می باشد و شما می توانید برای کوچک کردن نواحی مختلف بدن از روش کولتکس استفاده کرده و بدون کمترین عارضه مراحل آن را طی نمایید و زیبایی ظاهری مناسب و کم خطری را برای خود به ارمغان آورید. قطعاً جراحی های خطرناک جایگاه خود را در جامعه امروزی از دست داده اند، زیرا با وجود لیزر های کم خطر و تضمینی افراد می توانند هر نوع تغییر را که مناسب خود می‌ دانند با استفاده از آنها انجام دهند که از کاربردی ترین آنها می توان به کولتکس اشاره کرد.

ویژگی های بارز فرآیند کولتکس

کولتکس چیست؟
کولتکس چیست؟

امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا برای خارج کردن چربی های اضافه بدن خود از روش های مطمئن و کم خطر استفاده کنند، قطعا یکی از بهترین روش‌ ها فرایند کولتکس می باشد. از دیگر ویژگی‌ های بارز کولتکس این است که شما نیاز به جراحی و بستری در بیمارستان را نخواهید داشت، و البته این فرایند دوره نقاهت ندارد و نیاز به مراقبت خاصی پس از انجام کولتکس نخواهید داشت. انجام فرآیند کولتکس از رشد مجدد چربی ها جلوگیری می کند و تا حد امکان می‌ تواند منطقه مورد نظر را چربی زدایی کند و شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند. بسیاری از کسانی که به طور مصنوعی چربی زدایی بدن خود را انجام می دهند، همواره نگرانی دارند که ممکن است پس از مدت زمان مشخص و محدود بازگشت چربی‌ ها را تجربه کنند، لازم است بدانید که در فرایند کورتکس هرگز چربی ها بازگشت نخواهند داشت. از دیگر ویژگی‌های بارز کورتکس می ‌توان به تغییرات محسوسی اشاره کرد که افراد می‌ توانند پس از انجام این فرایند ملاحظه نمایند. کولتکس ساده ترین و بی خطر ترین راه برای درمان چربی های اضافه خواهد بود و می‌ توانید با کمترین عارضه این فرایند را با شیوه درست انجام دهید و تغییر سایز را به طور محسوس ملاحظه نمایید.

نحوه اثرگذاری کولتکس بر بدن

کولتکس چیست؟
کولتکس چیست؟

بسیاری از کسانی که عمل چربی زدایی بدن را با روش‌ های مختلف انجام می ‌دهند، همواره سعی دارند اطلاعات کاملی در مورد دستگاه‌ های مختلف داشته باشند تا بتوانند کم خطر ترین و کاربردی ترین آنها را انتخاب نمایید. اگر برای فرآیند کولتکس به مراکز درمانی معتبر مراجعه کنید، افرادی که درآنجا فعالیت می‌ کنند اطلاعات کامل و تکمیلی را در اختیار شما قرار می دهند و می توانند روند کار این دستگاه را برای شما توضیح دهند. لازم است بدانید که کولتکس سلول‌ های چربی در منطقه مورد نظر را یکجا جمع کرده و آنها را خنک می کند و یا اصطلاحاً فریز می‌ کند، این سلول ها به گونه ای فریز میشوند که دیگر در شمار سلول ‌های مرده قرار گرفته و به تدریج با فرایند طبیعی بدن حذف میشوند. البته در کنار انجام فرایند کلدکس باید فعالیت بدنی خود را تا حد مطلوبی افزایش دهید.

چه زمانی برای انجام فرآیند کولتکس مناسب است؟

کولتکس چیست؟
کولتکس چیست؟

لازم است بدانید که فرایند کولتکس و ساکشن تفاوت های چشمگیری با یکدیگر دارند، که البته فرآیند کولتکس فقط برای زمانی است که شما وزن خود را به حد مناسب رسانده اید و چربی های موضعی در یک ناحیه و یا چند ناحیه باقی مانده است، و مطمئن هستید با رژیم غذایی و ورزش های متعدد نمی توانید آن را از بین ببرید. معمولا پس از دوران بارداری در ناحیه شکم چربی هایی به وجود می‌ آید که کولتکس گزینه مناسبی برای برطرف کردن چربی های اضافه خواهد بود. به طور کلی اگر وزن شما مناسب است و فقط چربی در مناطق مختلف جسم خود مشاهده می کنید، کولتکس برای شما راه درمان مناسبی است.

کولتکس برای چه بخش هایی از بدن  کاربرد دارد؟

کولتکس چیست؟
کولتکس چیست؟

اگر قصد استفاده از دستگاه کولتکس را دارید به شما توصیه می‌ کنیم که پیش از انجام این فرایند از متخصصان و کارشناسان راهنمایی لازم را دریافت کنید، سپس اقدام به انجام کولتکس نمایید. دستگاه کولتکس برای نواحی مختلف بدن که محل تجمع چربی های بیشتری است، کاربرد خواهد داشت. شما می توانید برای قسمت های فوقانی و تحتانی شکم از کولتکس استفاده کرده و منطقه مورد نظر را چربی زدایی کنید. توجه داشته باشید که قسمت‌ های داخلی و خارجی ران پا محل مناسبی برای تجمع چربی خواهند بود، اما اگر نتوانستید آنها را با رژیم غذایی و ورزش برطرف سازید، بهتر است از دستگاه کولتکس استفاده کرده و به راحتی چربی های ناحیه ران پا را از بین ببرید. همچنین در بازوها ممکن است کمی چربی تجمع پیدا کند که باعث افتادگی و بد شکل شدن دستان شما خواهد شد. شما می توانید چربی قسمت های داخلی بازو را با استفاده از دستگاه کولتکس برطرف سازید. بسیاری از افراد به ویژه بانوان همواره از وجود چربی در ناحیه پهلو ناراضی هستند، که ممکن است بر اندام آنها و پوششی که دارند تاثیرات منفی اعمال نماید. اگر از وجود پهلو های بد فرم نا راضی هستید، می توانید با استفاده از دستگاه کولتکس چربی های ناحیه مورد نظر را منجمد کرده و با گذر زمان آنها را برطرف سازید. قسمت های حساس مانند ناحیه گردن و غبغب محل مناسبی برای تجمف چربی خواهند بود که شما می توانید با استفاده از دستگاه کولتکس چربی های ناحیه گردن به ویژه غبغب را برطرف سازید.

مراقبت های لازم پس از استفاده از دستگاه کولتکس

کولتکس چیست؟
کولتکس چیست؟

نکته ای که همواره باید بدانید، این است که در انجام فرایند کولتکس هرگز نیاز به مراقبت های خاص و بستری نخواهید داشت. این فرآیند به گونه‌ ای انجام میشود که نیاز به بی ‌حسی، جراحی و دیگر اعمال نداشته و شما می توانید پس از انجام و استفاده از دستگاه کولتکس به راحتی فعالیت های روزانه خود را بدون هیچ گونه محدودیت انجام دهید. این روش لاغری، آسان و بدون عارضه خواهد بود و افراد هرگز احساس درد در نواحی مختلف بدن خود نخواهند داشت.

اطلاعات تکمیلی در مورد فرآیند کولتکس

کولتکس چیست؟
کولتکس چیست؟

داشتن اطلاعات کامل در مورد کولتکس می ‌تواند به شما کمک کند که تشخیص دهید آیا این فرآیند برای شما گزینه مناسبی است یا خیر. توجه داشته باشید که استفاده از دستگاه کولتکس کاملا بدون عارضه و بی خطر است اما باید برای انجام آن شرایط ذکر شده توسط متخصصین را به طور کامل انجام دهید. لازم است بدانید که کولتکس روش مناسبی برای کاهش چربی های بدن نخواهد بود و این فرآیند فقط زمانی کاربردی است که شما وزن خود را به حالت ایده ‌آل رسانده و مایلید که چربی‌ های باقیمانده در نواحی خاص بدن را با این روش برطرف سازید.  در فرایند کولتکس نیاز به بستری در مراکز درمانی نخواهید داشت و هیچگونه تزریق، بریدگی، زخم و پانسمان را تجربه نخواهید کرد و می توانید با دو یا سه جلسه تکرار نتیجه مطلوب را دریافت نمایید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×