لیزر Co2 فرکشنال
لیزر co2 فرکشنال
لیزر co2 فرکشنال

در مورد لیزر co2 فرکشنال چه می‌دانید؟

با پیشرفت علم و توسعه فناوری، دستگاه‌ های مختلفی برای درمان بیماری‌ های پوستی و عمل های جراحی زیبایی در بازار عرضه میشوند که بانوان و آقایان می توانند به راحتی و با کمترین عوارض و خطر برای زیبا سازی و جوانسازی پوست و دیگر قسمت های بدن خود از آنها استفاده کنند.

قطعاً بروز چین و چروک در هر مرحله از زندگی برای افراد اجتناب ناپذیر است و ممکن است در حالت‌ های شدید و ضعیف برای همه افراد بروز پیدا کند. اما شما می توانید با استفاده از دستگاه‌ های مختلف به شفاف سازی پوست خود کمک کرده و روند پیری آن را کنترل نمایید.

یکی از بهترین دستگاه هایی که برای همه افراد بدون محدودیت سنی استفاده میشود، لیزر co۲ فرکشنال می باشد، که روشی موثر برای درمان چروک ها در سطح های خفیف و بسیار عمیق می باشد.

افراد می‌ توانند با چند جلسه پی در پی نتیجه مطلوب را دریافت نمایند. لیزر co۲ فرکشنال  اگر با روش های درست و اصولی استفاده شود، هیچ گونه خطری برای افراد نخواهد داشت و درمان بسیار مناسبی برای همه گروه های سنی خواهد بود.

باید بدانید که در روند استفاده از لیزر ‏co۲ فرکشنال هیچگونه زخم و آسیب بر ناحیه مورد نظر باقی نخواهد ماند و شما می ‌توانید با کمترین دردسر و کمترین آسیب و البته صرف هزینه‌ های معقول، سلامت و شادابی پوست خود را بازگردانید.

کاربرد های لیزر co2 فرکشنال

لیزر co2 فرکشنال
لیزر co2 فرکشنال

اگر برای انجام فرآیند های درمانی در زمینه شفاف سازی و ترمیم نواحی دارای چین و چروک پوست به مراکز مربوطه مراجعه کنید، متخصصان استفاده از لیزر ‏co۲ فرکشنال را به شما توصیه می کنند.

لازم است بدانید که لیزر co2 فرکشنال برای درمان افتادگی و شل شدن پوست نواحی مختلف کاربرد خواهد داشت و می ‌تواند نتیجه مطلوب را به شما عرضه دارد. لیزر co2 فرکشنال گزینه بسیار مناسبی برای درمان چین و چروک های سطحی و عمیق می باشد.

فرقی نمی کند که خطوط در کدام ناحیه از پوست شما باشد، و حتی اگر در نواحی صورت که پوستی حساس و لطیف دارد این اتفاق رخ دهد، شما می توانید به راحتی از لیزر‏co2 فرکشنال استفاده کنید. لیزر co2 فرکشنال گزینه مناسبی برای درمان آسیب های پوستی ناشی از آفتاب سوختگی خواهد بود، اگر هرگونه آسیبی به واسطه اشعه فرابنفش خورشید بر روی بدن شما ایجاد شود، لیزر ‏ co2فرکشنال می تواند در کوتاه ترین زمان و در جلسات محدود این عارضه را برطرف سازد.

گاهی اوقات ممکن است بر اثر زخم های شدید و یا بریدگی های گوناگون آثاری از جراحات بر روی پوست شما باقی بماند و یا وجود آکنه در نواحی مختلف مانند صورت ممکن است برای برخی از افراد آزاردهنده باشد.

اگر بخواهید آنها از روی پوست خود برطرف سازید، قطعاً لیزر co2 فرکشنال گزینه مناسبی برای شما خواهد بود که می ‌تواند با کمترین عارضه و بیشترین اثر آسیب‌ های به وجود آمده را برطرف سازد.

برطرف کردن هرگونه لک از روی پوست ممکن است کار چندان آسانی نباشد و باید دوره‌ های درمان طولانی را با صرف هزینه های گزاف طی کنید تا بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت نمایید، اما برای درمان جای جوش، کک و مک و هرگونه آثار آفتاب سوختگی و تیرگی پوست می توانید از لیزر فرکشنال co2 استفاده کرده و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن عارضه به وجود آمده را برطرف سازید.

توجه داشته باشید که هرگونه خطوط ایجاد شده بر اثر چاقی و کشیدگی بیش از حد پوست می تواند برای شما ظاهری نازیبا را فراهم آورد که قطعاً لیزر فرکشنال co2 گزینه مناسبی برای برطرف کردن آسیب‌ های ذکر شده خواهد بود.

مراقبت های لازم پیش از استفاده از لیزر co2 فرکشنال

لیزر co2 فرکشنال
لیزر co2 فرکشنال

اگر برای استفاده از انواع لیزر به مراکز درمانی مراجعه کنید، پزشکان و متخصصان با توجه به حساسیت‌ و نحوه کارکرد لیزر های مختلف، مراقبت‌ های خاصی را برای قبل و بعد از انجام لیزر به شما توصیه می‌‌ کنند که اگر بتوانید آنها را با جزئیات رعایت کنید، قطعاً در به وجود آمدن نتیجه مطلوب تاثیر فراوانی خواهد داشت.

اگر تمایل دارید که برای درمان مشکلات پوستی از لیزر co2 فرکشنال استفاده کنید، باید حدود دو هفته تا ۱۰ روز قبل و بعد مراقبت های لازم را از پوست خود انجام دهید، زیرا می‌ تواند تاثیر مستقیمی بر نتیجه لیزر داشته باشد.

متخصصان توصیه می‌ کنند که هنگام استفاده از لیزر co2 فرکشنال حداقل در طول ده روز پیش از انجام این فرایند در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید. بهتر است فرآیند های مختلف مانند حمام آفتاب و سولاریوم را انجام ندهید و به طور مرتب از کرم ضد آفتاب استفاده کرده تا بتوانید سلامت پوست خود را تضمین نمایید و حساسیت های احتمالی را به حداقل برسانید.

هنگام انجام و استفاده از لیزر co2 فرکشنال پوست شما باید در سلامت کامل قرار داشته باشد، و هرگونه مواد آلرژی زا را از پوست خود دور نگه دارید.

بهتر است که دو هفته قبل از استفاده از لیزر co2 فرکشنال هرگز از لایه بردار های مختلف استفاده نکنید و البته باید کرم های موضعی تجویز شده توسط پزشک را استفاده کرده تا بتوانید سلامت پوست خود را پس از لیز تضمین نمایید.

همچنین بهتر است که از مواد آرایشی متفرقه استفاده نکنید تا منافذ پوست شما کاملا پاکیزه بمانند و روند استفاده از لیزر با سهولت و نتیجه مطلوبی همراه باشد.

نحوه عملکرد لیزر co2 فرکشنال

لیزر co2 فرکشنال
لیزر co2 فرکشنال

شاید برایتان جالب باشد بدانید که لیزر ‏co2 فرکشنال یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه هایی است که برای درمان مشکلات پوستی استفاده میشود. لازم است بدانید که حدود نیم ساعت برای پاکسازی و جوانسازی پوست با لیزر CO2 فرکشنال زمان لازم است.

در مرحله اول اپراتور ناحیه تحت درمان را به طور کامل پاکسازی کرده و محیطی صاف و عاری از هرگونه آلودگی را برای لیزر فراهم می‌ کند، سپس با توجه به آستانه درد شخص از کرم‌ های بی حسی استفاده می‌ کنند تا هرگونه درد را برای افراد به حداقل برسانند.

توجه داشته باشید که پس از بی حس شدن منطقه مورد نظر دستگاه لیزر co2 فرکشنال را بر روی پوست و منطقه مربوطه قرار می‌ دهند و لیزر با توجه به درجه ای که از پیش تعیین شده است شروع به عملیات کرده و به لایه های عمیق تر پوست نفوذ پیدا می کند.

این شرایط با حداقل میزان آسیب همراه خواهد بود و فرایند تا زمانی ادامه پیدا می کند که کلاژن سازی پوست تحریک شده و نتیجه مطلوب حاصل گردد. وجود چنین دستگاه هایی برای تحریک کلاژن پوست مناسب خواهد بود که با مرور زمان و تکرار درمان می‌ توانید به جوانسازی و شفاف شدن پوست خود کمک فراوانی نمایید.

مراقبت های لازم پس از استفاده از لیزر co2 فرکشنال

لیزر co2 فرکشنال
لیزر co2 فرکشنال

متخصصان همواره توصیه می‌ کنند که پس از استفاده از لیزر co2 فرکشنال، می توانید برای کاهش احساس درد از کمپرس سرد استفاده کنید، البته پک های یخی هم گزینه مناسبی هستند و می‌ توانند التهابات به وجود آمده را به حداقل برسانند.

توجه داشته باشید که مصرف منظم کرم های موضعی تجویز شده توسط پزشک می‌ تواند برای درمان عوارض احتمالی لیزر co2 فرکشنال موثر واقع گردد و التهابات و قرمزی های به وجود آمده ناشی از لیزر را درمان خواهد کرد. پس از آنکه از لیزر ‏co2 فرکشنال استفاده می‌ کنید، بهتر است که با پوست خود با ملایمت رفتار کنید، پوست خود را فشار ندهید با شدت نخارانید.

همچنین نباید پوست لیزر شده را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید. استفاده از کرم ضد آفتاب هنگام خروج از محیط خانه گزینه مناسبی برای محافظت از پوست شما خواهد بود، زیرا نور مستقیم خورشید می تواند باعث به وجود آمدن آفتاب سوختگی های شدید شود و آسیب های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

توجه داشته باشید که تا مدت زمان تعیین شده از طرف پزشک، با آب داغ استحمام نکنید و از کرم‌ های آرایشی متفرقه نیز استفاده ننمایید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×