لیزر کیوسوئیچ
لیزر کیوسوئیچ
لیزر کیوسوئیچ

اطلاعاتی در مورد لیزر کیوسوئیچ

یکی از کاربردی ترین و مهمترین لیزر هایی که معمولا در مراکز درمانی مورد استفاده قرار می‌ گیرد، لیزر کیوسوییچ می باشد، که می تواند کاربرد های فراوانی برای درمان انواع رنگدانه های پوستی داشته باشد.

باید بدانید که این فرآیند به گونه ای انجام میشود که هرگز بازگشت نداشته و شما را به نتیجه مطلوب می رساند. لیزر کیوسوئیچ در شمار دستگاه‌ هایی قرار می‌ گیرد که برای درمان مشکلات پوستی بیشماری کاربرد خواهد داشت.

لیزر کیوسوئیچ بسیار کم خطر بوده و طی جلسات بسیار کوتاه می تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند. بسیاری از متخصصان و پزشکانی که به طور تخصصی در زمینه پوست و مو فعالیت دارند، همواره وجود دستگاه کیوسوئیچ را برای مراکز درمانی خود یکی از واجبات می ‌دانند و می ‌توانند مشکلات مختلفی در ناحیه پوست را با این دستگاه کاربردی برطرف سازند.

لیزر کیوسوئیچ یکی از کم خطر ترین دستگاه های موجود در بازار است که در زمینه زیبا سازی، جوان سازی و بهبود انواع لک و ضایعات رنگی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

کاربرد های لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ
لیزر کیوسوئیچ

امروزه بسیاری از افراد توجه ویژه به سلامت و زیبایی پوست خود دارند و با بروز هر نوع آسیب درصدد رفع آن بر می آیند. در دوران بارداری ممکن است لکه های متعددی برای افراد به وجود آید که می ‌تواند در ظاهر افراد تاثیر شایانی داشته باشد.

شما می توانید با استفاده از لیزر کیوسوئیچ، انواع لکه های ناشی از دوران حاملگی را به راحتی درمان نمایید. بسیاری از تخصصان و پزشکانی که در زمینه پوست فعالیت دارند، تاکید می‌ کنند که هرگز جوش های خود هر چند کوچک دست نزنید تا هر جای لکه های قهوه ای از آنها باقی نماند، اما در صورت بروز چنین لکه هایی شما می توانید با استفاده از لیزر کیوسوئیچ و تعداد جلسات بسیار کوتاه هر نوع جای‌ زخم، آکنه و غیره را برطرف سازید.

لیزر کیوسوئیچ یکی از بهترین دستگاه هایی است که برای درمان انواع خال و کک مک کاربرد دارد، اگر فرایند لیزر بر نواحی مختلف به درستی انجام شود، بازگشت ناپذیر است و اگر دوره درمان را کامل کنید قطعا نتیجه مطلوب حاصل میشود.

از کاربرد های درمانی لیزر کیوسوییچ می ‌توان به درمان لکه های لنتیگو اشاره کرد. برخی از لکه ها در نواحی مختلف بدن بسیار مقاوم هستند که شما نمی توانید با کرم های موضعی آنها را درمان کنید و باید با استفاده از لیزرهای مخصوص عمق بیشتری از پوست خود را تحت تاثیر قرار داده و مشکلات را برطرف سازید.

مراقبت های لازم پس از استفاده از لیزر کیوسوییچ

لیزر کیوسوئیچ
لیزر کیوسوئیچ

بسیاری از پزشکان برای درمان لکه ها و انواع خال ها از لیزر کیوسوئیچ استفاده می ‌کنند و همواره معتقدند که افراد باید علاوه بر انجام فرآیند اصلی، مراقبت‌ های لازم را انجام دهند تا بتوانند نتیجه‌ ای مطلوب را طی مدت زمان کوتاه دریافت نمایند.

بهتر است که پس از انجام لیزر ناحیه مورد نظر، تا مدت زمان مشخص شده و طبق توسیه های پزشک پوست خود از نور مستقیم خورشید محفوظ بدارید و در صورت خروج از منزل از کرم ‌های ضد آفتاب استفاده نمایید.

وجود هر گونه زخم التهاب و قرمزی پس از استفاده از لیزر کیوسوییچ امری کاملا طبیعی می باشد و شما باید مراقبت های لازم را با روش های  درست و اصولی انجام دهید تا بتوانید از بروز عفونت در ناحیه مورد نظر جلوگیری نمایید.

با رعایت بهداشت فردی و تعویض پانسمان به موقع می توانید منطقه مورد نظر را از هرگونه آلودگی محفوظ بدارید و از مشکلات جانبی جلوگیری نمایید.

اطلاعات تکمیلی در مورد لیزر کیوسوییچ

لیزر کیوسوئیچ
لیزر کیوسوئیچ

قطعاً یکی از بهترین و کاربردی ترین لیزر هایی که در مراکز درمانی مورد استفاده قرار می ‌گیرد، لیزر کیوسوئیچ می باشد.  لیزر کیوسوئیچ برای درمان انواع لک و خال کاربرد خواهد داشت، اما باید بدانید که این لیزر هم مانند دیگر دستگاه‌ های مشابه به مراقبت های قبل و بعد از عمل نیاز دارد که با انجام درست آنها می توانید از مشکلات متعدد جلوگیری نمایید.

لازم است که تا مدت یک هفته پیش از استفاده از لیزر کیوسوییچ مراقبت‌ های لازم از پوست خود انجام دهید و حدود یک هفته قبل و بعد از استفاده از لیزر کیوسوئیچ، از انجام سولاریوم و یا حمام آفتاب خودداری نمایید.

پس از انجام لیزر کیوسوئیچ ممکن است شما دچار آسیب‌ های محدود شوید که با مراقبت های لازم باید از تشدید آنها جلوگیری نمایید.

به طور کلی لیزر کیوسوئیچ یکی از کم خطر ترین و البته کاربردی ترین دستگاه های موجود در بازار است که بسیاری از متخصصان برای رفع انواع لکه های پوستی و انواع خالکوبی و تاتو از آن استفاده می‌ کنند و می ‌توانند نتیجه مطلوب را طی مدت زمان کوتاه در اختیار افراد قرار دهند.

بسیاری از مراجعه ‌کنندگان بر این باورند که هزینه ای که بابت استفاده از دستگاه کیوسوئیچ می ‌دهند، بسیار مناسب و معقول خواهد بود و در ازای فرآیندی که لیزر کیوسوییچ در اختیار شما قرار می دهد، هزینه پرداختی بسیار مناسب است.

شما می توانید با خیال راحت از این دستگاه استفاده کرده و پس از پرداخت بهای مناسب و دریافت نتیجه مطلوب، عوارض بسیار کم و محدود را تجربه نمایید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

روزهای کاری

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.