لیزر مو های زائد
لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

لیزر مو های زائد

امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا برای حفظ سلامت پوست خود، به جای استفاده از انواع تیغ، ژیلت و دستگاه هایی که می توانند در طولانی مدت آسیب ‌رسان باشند، از لیزر استفاده کنند. لیزر مو های زائد ماندگاری بسیار طولانی دارد و می تواند سلامت افراد را تضمین نماید.

به طور کلی فرآیند لیزر مو های زائد با استقبال بی نظیری مواجه شده است و همه افراد با گروه های سنی مختلف می توانند از این فرآیند نوین به راحتی استفاده نمایند. مراکز زیادی در سراسر کشور با استفاده از دستگاه های پیشرفته و نوین اقدام به لیزر مو های زائد کرده و آنها را با روش های اصولی از بین می‌ برند. توجه داشته باشید که برای انجام لیزر باید مدت زمان مشخص شده را طی کنید و فرآیند اصولی آن نیز با شیوه های درست انجام برسد، تا مخاطبان بتوانند نتیجه دلخواه خود را دریافت نمایند.

مراجعه به کلنیک های معتبر برای انجام لیزر مو های زائد

لیزر موهای زائد برای آقایان
لیزر موهای زائد برای آقایان

انجام لیزر مو های زائد برای هر فرد با شیوه های خاصی انجام می پذیرد. به عنوان مثال بخشی از بدن که دارای موی زائد ضخیم‌ تر است را با دستگاه های پیشرفته تر لیزر می کنند، که البته به سلامت افراد هیچ گونه آسیبی نمی رسانند و در درازمدت بازگشت و رویش مجدد مو در ناحیه مورد نظر را نخواهید داشت.

مراکزی که به طور اختصاصی لیزر موهای زائد را انجام می دهند، اطلاعات کامل و آگاهی درستی نسبت به این فرآیند دارند و شما می توانید پیش از شروع لیزر با مشاورین مجرب آنها مشورت کنید و اطلاعات مورد نیازتان را دریافت نمایید. با وجود این شرایط می ‌توانید بهترین دستگاه را برای فرایند لیزر مو های زائد انتخاب و استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای انجام لیزر به مراکزی مراجعه کنید که اطلاعات کامل و شناخت درستی نسبت به این فرایند داشته باشند، تا بتوانند طی مدت زمان کوتاه و با انجام جلسات مشخص شده نتیجه دلخواه را به شما ارائه دهند.

بررسی عملکرد لیزرهای مختلف

لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

پیش از آن که اقدام به لیزر مو های زائد خود کنید، داشتن اطلاعات کافی می تواند به شما کمک فراوانی کند، زیرا می توانید دستگاه ‌های پیشرفته را شناخته و سپس اقدام به انجام لیزر نمایید. توجه داشته باشد که لیزر مو های زائد می تواند برای مدت بسیار طولانی شما را از انجام این فرایند آسوده نگه دارد.

اگر از انواع لیزر ها با روش های درست و اصولی استفاده شود، رویش مجدد مو انقدر کم میشود تا به مرحله ای برسد که دیگر رویشی مشاهده نشود. البته باید بدانید که لیزر باید با اصول مربوطه انجام شود تا شما بتوانید نتیجه دلخواه را کسب نمایید. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد لیزر مو های زائد باید بدانید این است که این فرآیند هیچ گونه خطر و ضرری برای سلامت جسمانی شما نخواهد داشت.

آسیب های احتمالی حین انجام لیزر موهای زائد

تاثیر لیزر بر ساختار موهای زائد
تاثیر لیزر بر ساختار موهای زائد

عمق نفوذ لیزر ها به سطح پوست آنقدر کم است که شما هرگز احساس درد نداشته و در طولانی مدت آسیب‌ های متعدد را تجربه نخواهید کرد. تحقیقات گسترده ای که از طریق پژوهشگران در مورد این مسئله انجام شده است، نشان دهنده این موضوع می باشد که انواع لیزر هایی که با روش های کاملا استاندارد انجام میشوند، هیچ گونه خطری را برای افراد به همراه نخواهند داشت. گاها شایعه میشود که ممکن است لیزر مو های زائد، بیماری های خطرناکی همچون سرطان را به همراه داشته باشد، که محققان این مسئله را با قاطعیت رد می کنند.

تاثیر لیزر بر ساختار موهای زائد

تاثیر لیزر موهای زائد در پوست صورت
تاثیر لیزر موهای زائد در پوست صورت

فرایند لیزر مو های زائد بگونه ای انجام میشود که می تواند تاثیر مستقیمی بر فولیکول و پیاز مو داشته باشد. اگر فولیکول مو به درستی آسیب ببیند، قطعاً از رشد مجدد مو جلوگیری کرده و شما توقف رویش مو را به وضوح مشاهده خواهد کرد. قطعاً با لیزر مو های زائد می توانید ۹۰% مو ها را از بین ببرید، بدون آنکه هرگز احساس ناخوشایند و یا رویش مجدد را تجربه کنید.

با توجه به استقبال خوبی که از فرایند لیزر مو های زائد به عمل آمده است، کلینیک ها و مراکز زیادی در سراسر کشور اقدام به ارائه خدمات نوین با استفاده از دستگاه های پیشرفته می نمایند. معمولاً لیزر مو های ضخیم را با استفاده از دستگاه های پیشرفته تر انجام می دهند. در فرایند لیزر، جداسازی مو از سطح پوست به گونه‌ای انجام میشود که فولیکول و پیاز مو را به کلی از بین می برند و همین امر باعث جدا شدن تار مو از سطح پوست شده و مانع از رویش مجدد آنها میشود.

آیا جنس مو بر عملکرد لیزر مخصوص مو های زائد تاثیر گذار است؟

فواید لیزر موهای زائد
فواید لیزر موهای زائد

اگر قصد لیزر مو های زائد بدن را دارید، بهتر است که پیش از انجام این فرایند، مشاوره کاملی را از متخصصین دریافت نمایید. توجه داشته باشید که هرچه ضخامت مو در مناطق مختلف بیشتر باشد، ممکن است نیاز به تعداد جلسات بیشتر و تکرار لیزر داشته باشید. قسمت‌ هایی که مو های کرکی و نازک دارند، نیازی به لیزر مکرر و پیوسته نخواهند داشت و قطعاً در جلسات کمتر لیزر به اتمام خواهند رسید.

لیزر مو های ضخیم با تعداد جلسات بیشتر همراه خواهد بود، که قطعاً مراجعین می توانند با این شرایط به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که پس از لیزر، اگر مو های زائد در برخی مناطق رویش مجدد داشته باشند، تار مو بسیار نازک و کرکی خواهد بود که با تکرار یک جلسه لیزر، آنها نیز از بین خواهند رفت.

بهترین راه از بین بردن موهای زائد

بهترین راه از بین بردن موهای زائد
بهترین راه از بین بردن موهای زائد

بسیاری از افراد تمایل دارند تا قسمت های حساس بدن مانند زیر بغل را لیزر کنند تا بتوانند از نظافت همه روزه این ناحیه از بدن راحت شده و دیگر نیازی به استفاده از وسایل خطرناک نداشته باشند.

استفاده از وسایل روش های مانند اپیلیدی و اپیلاسیون ممکن است مضراتی برای شما به همراه داشته باشد، درست است که روشی بسیار کم هزینه به شمار می‌آیند؛ اما هنگام رویش مجدد مو ها با مشکل مواجه خواهید شد، و مو های زیر پوستی می توانند آسیب های مخربی را به پوست شما وارد نمایید. بهترین کار برای برطرف کردن مو های زائد، لیزر هایی هستند که با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار می گیرند. انواع لیزر ها برای آقایان و خانم ها هیچگونه ضرری نخواهند داشت.

نکات مهم در مورد

خطرات لیزر موهای زائد
خطرات لیزر موهای زائد

هنگام انجام لیزر مو های زائد یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه ویژه داشته باشید، بررسی دستگاه ‌های مختلف می باشد. وجود دستگاه ‌های به‌روز باعث میشود تا متخصصان بتوانند برای نواحی مختلف از لیزر های گوناگون استفاده کنند.

قطعاً به کارگیری لیزر های مختص هر ناحیه می تواند نتیجه کار را مطلوب گرداند و متقاضیان نیز آنچه را که مد نظر دارند دریافت خواهند کرد. برخی از افرادی که تجربه انجام لیزر مو های زائد را داشتند، معتقدند که در برخی جلسات دچار سوختگی جزئی پوست، ایجاد زخم های ریز و جوش های متعدد میشوند، توجه داشته باشید که بروز چنین مشکلاتی ربطی به نوع لیزر و حساسیت بدن شما ندارد و شخصی که این فرآیند را برای شما انجام می دهد، باید در حرفه خود تبحر داشته باشد.

ممکن است زمانی که پوست شما در معرض اشعه لیزر قرار می گیرد، دچار التهاب شده و کمی قرمز شود، که این امر اصلا نگران کننده نبوده و پس از انجام فرایند، طی مدت زمان کوتاهی این عارضه از بین خواهند رفت. یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید برای زدودن موهای زائد بدن خود انتخاب کنید، لیزر هایی هستند که امروزه با تنوع بسیاری زیاد در مراکز مختلف در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

مراکز مربوطه به طور قطع تضمین می‌ کنند که شما حداکثر ۹۰ درصد از موهای زائد خود را حین انجام لیزر از دست می دهید. نکته دیگری که همواره حائز اهمیت است، این است که لیزر ها زمانی که برای مناطق حساس تر مانند پوست صورت استفاده میشوند، باید درجه مربوطه را دارا باشند و اپراتور این کار را با ظرافت و دقت فراوان به انجام برساند. بهتر است که اطلاعات کامل در مورد لیزر مو های زائد و عملیات قبل و بعد آن را از متخصصان دریافت نمایید، تا بتوانید ضمن انجام لیزر، از سلامت پوست خود محافظت نمایید.

نکات کلیدی حین مراحل انجام لیزر موهای زائد

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد
مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد

مراکز مربوطه همواره به مراجعین خود توصیه می‌کنند که پیش از انجام لیزر مو های زائد، هرگز در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرند، و یا فرآیند های مختلف مانند سولاریوم را انجام ندهند، و باید تا زمانی که دوره لیزر مو های زائد شما به اتمام می‌ رسد نکات مهم رعایت شوند، در غیر این صورت می‌ تواند باعث بروز عوارض خطرناکی برای پوست شما شود.

بهتر است اگر نواحی مختلف مانند صورتتان را مورد لیزر قرار می دهید، برای مدت زمان طولانی از ضد آفتاب استفاده کنید، زیرا می‌ تواند حساسیت پوست شما را افزایش داده و در صورت عدم رعایت مراقبت های ساده، آسیب ‌های جدی‌تری را تجربه نمایید. به طور کلی فرآیند لیزر مو های زائد مقدمات و مراقبت های فراوانی را نیاز دارد، اما اگر این فعالیت های کوچک و حساس را به درستی انجام دهید، می توانید سلامت پوست خود را تضمین نمایید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

———————————————————-

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×