لیزر صورت RF فرکشنال
لیزر صورت RF فرکشنال
لیزر صورت RF فرکشنال

اطلاعاتی در مورد لیزر صورت RF فرکشنال

با گذر از سنین جوانی یکی از بزرگترین دغدغه های افراد سلامتی و شاداب نگه داشتن پوست صورت می باشد.

با توسعه علم و پیشرفت صنعت، دستگاه‌ ها و لیزر های مختلفی در بازار عرضه میشوند که هرکدام کارایی خاص خود را داشته و برای درمان مشکلات پوستی از جمله پیری و انواع چین و چروک گزینه مناسبی خواهند بود.

یکی از بهترین و کاربردی‌ ترین دستگاه‌ هایی که در بازار مورد توجه کاربران بیشماری قرار گرفته‌ اند، لیزر صورت RF فرکشنال می باشد. امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا به جای استفاده از عمل های جراحی پرخطر و پر دردسر از روش های ایمن و کم تهاجم استفاده کنند.

لیزر های مختلف گزینه مناسبی برای همه افراد در همه گروه های سنی خواهد بود لذا آنها می توانند با استفاده از امواج کاملاً ایمن به لایه های داخلی پوست نفوذ کرده و با تحریک کلاژن سازی تغییراتی را در ساختمان پوست به وجود آورند.

کاربرد های لیزر صورت RF فرکشنال

لیزر صورت RF فرکشنال
لیزر صورت RF فرکشنال

یکی از بزرگ ترین و بهترین کاربردهایی که لیزر صورت RF فرکشنال دارد، سفت کردن و جوانسازی پوست صورت می باشد. لازم است بدانید که این لیزر باعث شفاف شدن سطح پوست میشود و به سفت شدن و صاف شدن پوست کمک شایانی خواهد کرد.

اگر پوست شما به طور طبیعی میزان معینی از کلاژن را تولید کند هرگز دچار چین و چروک های مختلف نشده و  بافت‌ های رنگی متعدد بر روی پوست به وجود نخواهد آمد، با این حال شما می توانید با وجود لیزر صورت RF فرکشنال، کلاژن را به صورت مصنوعی به پوست نقاط مختلف برسانید.

یکی از بزرگترین مشکلات و دغدغه هایی که برای افراد همواره وجود دارد، برطرف کردن جای زخم و ترک روی بدن می باشد. شما می توانید با استفاده از لیزر صورت RF فرکشنال کلاژن قسمت های مختلف پوست را تحریک کرده و برای درمان جای زخم بسیار موثر خواهد بود.

لیزر صورت RF برای درمان هر نوع ترک بر روی پوست بدن نیز مفید خواهد بود که می‌ تواند اثر طولانی‌ مدت و دائمی داشته باشد. گاهی اوقات افراد ممکن است بر اثر عدم رسیدگی مناسب به پوست، با گذر زمات دچار منافذ باز میشوند، که البته به جزء آلودگی می تواند آسیب های جبران ناپذیری را برای پوست به همراه داشته باشد.

لیزر صورت RF فرکشنال یکی از بهترین دستگاه ها برای پاکسازی صورت خواهد بود و می تواند منافذ پوستی را درمان کرده و طی ۲ تا ۵ جلسه ظاهری بسیار زیبا به پوستتان می بخشد.

 اثر لیزر صورت RF فرکشنال بر مشکلات مختلف پوستی

لیزر صورت RF فرکشنال
لیزر صورت RF فرکشنال

امروزه بسیاری از متخصصان برای درمان افتادگی و شل شدن پوست افراد از لیزر صورت RF استفاده می‌ کنند، آنها معتقدند که این لیزر ها با کمترین عوارض می توانند پوستی زیبا و سالم را برای افراد به ارمغان آورند.

لازم است بدانید که برطرف کردن انواع ترک روی بدن و جای زخم ها کار آسانی نخواهد بود و ممکن است افراد نتوانند به درمان‌ های طولانی مدت و پر هزینه برای درمان جای زخم ادامه دهند.

شما می توانید با چند جلسه کوتاه و محدود و با استفاده از لیزر صورت RF فرکشنال جای زخم و آکنه و ترک پوستی را به راحتی درمان نمایید. وجود منافذ باز علاوه بر ظاهری نازیبا می تواند باعث بروز مشکلات مختلفی شود، اگر به منافذ باز پوست خود رسیدگی نکنید می‌ تواند جایگاه مناسبی برای انواع آلودگی‌ ها باشد و نهایتا باعث به وجود آمدن هر نوع لک و آسیب های جانبی خواهد بود.

شما می توانید با استفاده از لیزر صورت RF منافذ باز پوست خود را پاکسازی کرده و به بسته شدن سریع آنها کمک شایانی خواهد کرد. وجود انواع چین و چروک با گذر زمان امری اجتناب ناپذیر برای همه افراد می باشد، شما می توانید هرگونه خطوط عمیق و چین و چروک ‌های سطحی و عمقی را نیز با استفاده از لیزر صورت RF برطرف سازید.

لیزر صورت RF به گونه ‌ای عمل می‌ کند که شما می توانید طی مدت زمان بسیار کوتاه و با چند جلسه محدود مشکلات پوستی خود را درمان نمایید.

عوارض احتمالی ناشی از لیزر صورت RF

لیزر صورت RF فرکشنال
لیزر صورت RF فرکشنال

بسیاری از افراد ممکن است نسبت به عمل های زیبایی و یا انواع لیزر نیز واکنش های متعددی نشان دهند که البته باید در دوره ریکاوری و پس از انجام فرآیند مراقبت‌ های لازم را انجام دهند.

باید بدانید که استفاده از لیزرهای مختلف ممکن است عوارض محدودی را برای افراد به همراه داشته باشد که از بارزترین آنها می ‌توان به درد اشاره کرد. به طور معمول انجام هر فرایندی با استفاده از دستگاه‌ های نوین مانند لیزر RF فرکشنال بسیار غیر تهاجمی بوده و میزان درد در این فرآیند در حد بسیار محدود خواهد بود.

اما برخی از افراد با توجه به آستانه درد متغیری که دارند ممکن است در مواجهه به درد ناشی از لیزر صورت RF دچار بیهوشی شوند. باید بدانید که برای انجام لیزر ممنون از داروهای بی حسی استفاده می ‌کنند که البته ناحیه مورد نظر به خوبی سر شده و افراد هیچ گونه دردی را متحمل نخواهند شد، اما با این وجود درد های شدید از عوارض لیزر صورت RF فرکشنال می باشد.

یکی دیگر از عوارض شایع پس از انجام لیزر، بروز قرمز و تورم پوست می باشد. افراد با مراجعه به مراکز مربوطه و با استفاده از لیزرهای متعدد مانند لیزر صورت RF ممکن است حدود یک تا دو روز بخش های قرمز را در ناحیه لیزر تجربه کنند، البته این اتفاق با سرعت برطرف میشود اما در صورت ادامه دار شدن باید با پزشک معالج در تماس بوده و عارضه پیش آمده را با آنها در میان بگذارید تا در صورت شدت یافتن بتوانند راه های درمان را برای شما انجام دهند.

یکی از مهمترین نکاتی که در روند انجام لیزر باید به آن توجه ویژه شود، مهارت شخصی است که با لیزر کار کرده و روند درمان را برای شما انجام می‌دهند. این افراد باید آگاهی کامل داشته باشند و در غیر این صورت ممکن است باعث بروز مشکلات متعدد مانند سوختگی پوست شوند. تورم از عوارض شایع لیزر می باشد که البته طی مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف میشود.

مراقبت های لازم پس از استفاده از لیزر صورت RF

یکی از مهمترین نکاتی که همواره باید در نظر بگیرید این است که مراقبت های قبل و بعد از انواع لیزرها معمولاً مشابه با یکدیگر است که البته باید آنها را به صورت جزئی از پزشک معالج خود دریافت کرده و اقدامات را قبل و بعد از لیزر انجام دهید تا بتوانید سلامت پوست خود را حفظ کرده و نتیجه مطلوب را دریافت نمایید. مراقبت های پس از انجام لیزر صورت RF از اهمیت بالاتری برخوردار است و باید طبق گفته پزشکان مراقبت ‌های لازم را انجام دهید.

معمولاً پس از استفاده از لیزر صورت RF در نواحی مختلف ممکن است قسمت های قرمز و متورم را مشاهده کنید که البته می‌ توان با مراقبت ‌های درست به بهبود آنها کمک نمایید.

بهتر است پس از انجام لیزر از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری نمایید و به طور مرتب از ضد آفتاب‌ های قوی استفاده کرده و هر دو ساعت آنها را تمدید کنید.

توجه داشته باشید که نباید صورت خود را با شوینده های بسیار قوی و انواع لایه بردار ها و آب داغ تحریک کنید، زیرا پوست شما بسیار حساس بوده و با کوچک ترین آسیب می توانید مشکلات جدی تر را برای خود به وجود آورید.

توجه داشته باشید که روند مراقبت از پوست صورت پس از لیزر صورت RF به چند روز محدود میشود و نیاز به مراقبت های طولانی مدت نخواهید داشت.

همچنین استفاده از کرم های مرطوب کننده و ترمیم کننده می ‌تواند روند بهبود پوست شما را سرعت ببخشد، و نباید طی مدت زمان مشخص شده از طرف پزشکان، از کرم های متفرقه و آرایشی استفاده کنید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×