لاغری با دستگاه کول تک

در مورد دستگاه کول تک چه می‌دانید؟

لاغری با دستگاه کول تک
لاغری با دستگاه کول تک

امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا برای تناسب اندام و کاهش حجم چربی های بدن از روش‌ های کم خطر و کم‌ عارضه استفاده کنند.

بسیاری از متخصصانی که در زمینه تغذیه و رشته های ورزشی فعالیت دارند، به افراد توصیه می‌ کنند که با کنترل و اصلاح رژیم غذایی خود و انجام فعالیت‌ های ورزشی درست و اصولی می‌ توانند به تناسب اندام دست پیدا کنند، اما گاهی اوقات با انجام همه این کارها، چربی‌ های نواحی مختلف که ماندگاری بیشتری دارند از بین نمی روند و همواره فرمی نا زیبا را برای افراد به وجود می آورند.

متخصصان با استفاده از دستگاه های پیشرفته مانند کول تک سعی دارند که چربی‌ های مختلف را با روش‌ های نوین از بین برده و تناسب اندامی ماندگار را برای افراد فراهم سازند.

لازم است بدانید که دستگاه کول تک می‌ تواند با فریز کردن بخش مشخصی از چربی ها، به از بین رفتن آنها کمک شایانی نماید. زمانی که شخصی از دستگاه کول تک استفاده می کند، می تواند کاهش محسوس حجم چربی ها را به راحتی مشاهده نمایید.

البته این فرآیند هرگز بازگشت نداشته و شما با کنترل رژیم غذایی و انجام فعالیت‌ های ورزشی مرتب می توانید تناسب اندام خود را حفظ کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از دستگاه کول تک برای لاغری امری کاملاً غیر تهاجمی و ایمن می باشد و هیچ گونه خطرات و عوارض شدید و ناگوار برای افراد به همراه نخواهد داشت.

لاغری با دستگاه کول تک برای چه نواحی مناسب است؟

لاغری با دستگاه کول تک
لاغری با دستگاه کول تک

اگر برای انجام فرآیند های لاغری با استفاده از دستگاه کول تک به مراکز مربوطه مراجعه کنید، متخصصان و پزشکانی که این فرآیند را انجام می‌ دهند به طور کامل برای شما توضیح خواهد داد که دستگاه کول تک برای چه نقاطی از بدن کاربرد خواهد داشت و می‌ توانند بهترین نتیجه را برای شما حاصل گردانند.

امروزه بسیاری از افراد شکایت زیادی از چربی‌ های مقاوم نواحی شکم دارند که با استفاده از دستگاه کول تک می‌ توانند چربی‌ های قسمت شکم و قفسه سینه را از بین ببرند.

دیگر نواحی بدن مانند قسمت های داخلی و خارجی ران، قسمت پایینی بازو و حتی دور زانو ممکن است دارای چربی‌ های مقاومی باشند که با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند، که قطعاً استفاده از دستگاه کول تک گزینه مناسب برای بر طرف کردن چربی های اضافه خواهد بود.

همچنین ممکن است در قسمت‌ های مختلفی همچون کمر، پهلو ها، زیر چانه و گردن چربی هایی به وجود آیند که می‌ توانند فرمی نا زیبا را در اندام شما به وجود آورند، که قطعاً با استفاده از دستگاه های کول تک می توانید آنها را برای همیشه برطرف سازید و از بازگشت مجدد آنها جلوگیری نمایید.

توجه داشته باشید که دستگاه کول تک هیچ گونه خطری برای سلامت شما نخواهد داشت و می توانید از این دستگاه کاربردی برای لاغری نواحی مختلف بدن با اطمینان استفاده کرده و هرگز آسیب های مختلف را تجربه نخواهید کرد.

اطلاعاتی در مورد دستگاه کول تک

لاغری با دستگاه کول تک
لاغری با دستگاه کول تک

شاید برایتان جالب باشد بدانید که امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا برای انجام فعالیت‌ های درمانی و یا زیبایی از دستگاه‌ های پیشرفته و بروز استفاده کنند، که در کنار بهترین نتیجه، کمترین عارضه و خطر را برایشان به همراه داشته باشد.

یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه هایی که می تواند چربی سوزی قطعی و دائمی را برای افراد به همراه داشته باشد  کول تک می باشد.

در روند استفاده از دستگاه کول تک، افراد می‌ توانند کاهش میزان چربی و کاهش سایز را به طور محسوس تجربه کنند، اما باید بدانید که این فرآیند باعث کاهش وزن نخواهد شد.

در فرآیندی که از کول تک استفاده میشود، سلول‌ های چربی به وسیله سیستمی کاملا کنترل شده فریز میشوند و نهایتاً تعداد سلول‌ های چربی کاهش چشمگیری پیدا می‌ کند، این روش کاملا ایمن و غیر تهاجمی خواهد بود و به هیچ قسمت از بدن آسیب وارد نخواهد کرد.

دیگر روش هایی که برای خارج کردن چربی های بدن انجام میشوند، ممکن است خطراتی را برای افراد به همراه داشته باشد و یا اینکه میزانی از چربی‌ ها را وارد جریان خون کرده و به دنبال آن سلامت افراد به خطر خواهد افتاد، اما باید بدانید که در انجام روند لاغری با دستگاه کول تک شما هیچگونه جراحت و زخم را در نواحی مختلف بدن خود تجربه نخواهید کرد و با استفاده از این دستگاه پیشرفته و ایمن در حدود یک ساعت نتیجه مطلوب برای شما حاصل خواهد شد.

برای انجام فرآیند لاغری با دستگاه کول تک، فرد مراجعه کننده نیازی به بیهوشی و دریافت دارو های بی حسی نخواهد داشت، اما ممکن است حین انجام چربی زدایی با دستگاه کول تک کمی احساس سوزن سوزن شدن و یا سوزش در نواحی مختلف احساس شود که این درد کاملا قابل تحمل خواهد بود.

به بیان ساده تر می توان گفت که دستگاه کول تک که برای از بین بردن چربی های اضافه بدن استفاده میشود، به گونه عمل می‌ کند که اصطلاحاً باعث مرگ سلول‌ های چربی خواهد شد، آنها را فریز می‌ کند و علاوه بر کاهش حجم چربی ها، نهایتا سلول‌ های مرده از طریق غدد لنفاوی از بدن خارج میشوند.

لازم است بدانید که نتیجه لاغری با دستگاه کول تک کاملاً ماندگار است و می توانید اطمینان داشته باشید که این فرآیند بازگشت پذیر نمی باشد. اما باید بدانید که در کنار انجام فرآیند کول‌ تک باید برای حفظ تناسب اندام رژیم غذایی خود را اصلاح کرده و ورزش ها و فعالیت های روزانه اصولی را فراموش نکنید.

نکات پایانی در مورد لاغری با دستگاه

لاغری با دستگاه کول تک
لاغری با دستگاه کول تک

لازم است بدانید که دستگاه لاغری کول تک یکی از روش‌ های مناسب و البته کاربردی برای از بین بردن چربی های است که دیگر با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی‌ رود.

بسیاری از بانوانی که دوران حاملگی را به اتمام می رسانند، می توانند برای برطرف کردن چربی نواحی مختلف شکم و پهلو از دستگاه کول تک استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که تعیین سن برای انجام فرآیند لاغری با دستگاه کول تک طبق تشخیص پزشک و متخصص انجام میشود، اما معمولاً انجام فرآیند لاغری با دستگاه کول تک، پس از اتمام سن بلوغ انجام می پذیرد.

به طور کلی فرآیند لاغری با دستگاه کول تک روش مناسبی برای کاهش وزن نخواهد بود و تنها برای کاهش سایز و حذف چربی احشایی مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته دیگری که ممکن است برای افراد از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار باشد، این است که چند جلسه برای از بین بردن چربی ها لازم است. با توجه به میزان چربی ها و منطقه‌ ای که برای لاغری با دستگاه کول تک انتخاب میشود، متخصصان تشخیص می‌ دهند که روند لاغری و از بین بردن چربی ها طی چند جلسه انجام می‌ پذیرد.

گاها ممکن است فرد ۱ تا ۵ جلسه نیاز به تکرار چنین روندی داشته باشد تا نهایتاً نتیجه مطلوب حاصل گردد. همواره به شما توصیه می‌ کنیم که برای انجام فرآیند لاغری با دستگاه کول تک به مراکز مربوطه و معتبر مراجعه کنید تا بتوانید نتیجه مطلوب را ضمن پرداخت بهای مناسب با کمترین عارضه و در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×