دستگاه های لاغری

دستگاه لاغری از الکتروتراپی برای تحریک عضلات در تلاش برای کاهش سلولیت، بهبود تون عضلات، ترشح سموم در بدن و کاهش چربی بدن استفاده می کند.

گفته می‌شود که جریان‌های ساطع شده توسط دستگاه، ماهیچه‌های بدن را منقبض می‌کند و باعث می‌شود ماهیچه‌ها از چربی اطراف خود به عنوان منبع انرژی استفاده کنند. این نوع درمان در آسیا و آفریقای جنوبی رایج است و در اروپا و ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

دستگاه های لاغری اغلب در کلینیک های پیشرفته یافت می شوند.

 مشتری معمولاً به یک اتاق خصوصی برده می شود، جایی که تکنسین او را دراز می کشد. سپس تکنسین پدهای متصل به دستگاه را روی قسمت‌هایی از بدن که مشتری می‌خواهد سفت و محکم کند قرار می‌دهد.

 پدها جریان را از دستگاه به عمق عضلات مشتری می فرستند و باعث انقباض آنها می شوند و در نتیجه چربی می سوزند و سموم آزاد می شوند. مشتریان معمولاً بین دو تا چهار جلسه در هفته، با هر جلسه یک ساعت طول می کشد و در مجموع هشت جلسه برای نتایج مطلوب توصیه می شود.

دستگاه لاغری مزایایی مانند کاهش چربی، کاهش اینچ، تغییر شکل بدن و سفت کردن پوست را ارائه می کند. 

بسیاری از کاربران این دستگاه نیز ادعا می کنند که به کاهش احتباس آب و حتی لیفتینگ صورت و سینه کمک کرده است. در حالی که زنان اغلب از این دستگاه ها استفاده می کنند، این فناوری در مردان به طور مشابه عمل می کند.

الکتروتراپی که از نظر پزشکی ثابت شده است به بهبود زخم ها و بهبود قابل توجه پیشرفت بیماران فیزیوتراپی کمک می کند، یک درمان بسیار غیر تهاجمی است. 

همچنین معمولاً توسط پزشکان برای جلوگیری از آتروفی عضلانی در بیماران بستری استفاده می شود. 

درمان‌هایی که توسط دستگاه لاغری انجام می‌شود معمولاً آرامش‌بخش هستند و مشتریان و بیماران می‌گویند که بعد از یک جلسه احساس انرژی و سلامت بیشتری می‌کنند.

در حالی که دستگاه لاغری بیشتر برای تقویت بدن استفاده می شود تا کاهش وزن، می تواند به شروع یک برنامه ورزشی با ارائه حمایت عضلانی بدن که برای انجام تمرینات بدنی شدید نیاز دارد، کمک کند. 

علیرغم این واقعیت که از دست دادن واقعی چربی بدن بسیار کم است، این نوع دستگاه نشان داده شده است که به طور قابل توجهی این دستگاه ها را دور کمر، باسن، ران ها و بازوها اصلاح می کند.

مانند هر درمان کاهش وزن یا تقویت بدن، این دستگاه زمانی بهترین عملکرد را دارد که با یک رژیم غذایی سالم و تمرینات منظم همراه باشد. 

این دستگاه لاغری، در حالی که به طور رسمی توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) به عنوان یک درمان زیبایی تایید نشده است، به دلیل استفاده از الکتروتراپی توسط آنها تنظیم می شود. با وجود این عدم شناخت، محبوبیت روزافزون دستگاه لاغری گواهی بر مزایای آن است.

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×