دستگاه لاغری ورجو
دستگاه لاغری ورجو
دستگاه لاغری ورجو

در مورد دستگاه لاغری ورجو چه می دانید؟

یکی از مهم‌ ترین مسائلی که امروزه افراد با آن سر و کار دارند، حفظ تناسب اندام می باشد. لازم است بدانید که امروزه بسیاری از افراد زندگی کم تحرکی دارند که همین عامل می ‌تواند باعث بروز اضافه وزن و چاقی در اغلب افراد شود.

چاقی برای همه بانوان و آقایان ممکن است در همه گروه‌ های سنی به وجود آید، که البته اعمال رژیم های لاغری می تواند بسیار آسیب زا و طاقت ‌فرسا باشد.

امروزه دستگاه‌ های جدیدی به بازار عرضه گردیده است که فرایند لاغری را برای افراد راحت تر می کنند. البته باید بدانید که انواع دستگاه لاغری ورجو یکی از پرطرفدارترین دستگاه ‌هایی است که برای لاغری موضعی استفاده میشود.

به عنوان مثال دستگاه لاغری ورجو یکی از پیشرفته ترین دستگاه هایی است که هیچ آسیبی را برای افراد به همراه نخواهند داشت و می توانید با اطمینان از آنها استفاده کرده و با کمترین عوارض نتیجه مطلوب را دریافت نمایید.

لازم است بدانید که هر نوع دستگاهی که برای حفظ سلامت افراد استفاده میشود با سیستم جسمانی آنها کاملا همخوانی خواهد داشت و در استفاده های مکرر و طولانی مدت باعث بروز مشکلات و بیماری‌ های مختلف نخواهد شد.

دستگاه لاغری ورجو را می توانید برای همه گروه های سنی مورد استفاده قرار دهید. البته باید بدانید که پزشکان و متخصصان تشخیص می‌ دهند که آیا دستگاه لاغری ورجو برای شما گزینه مناسبی است یا خیر.

در صورت کاربردی بودن دستگاه لاغری ورجو می توانید طبق تعداد جلسات تعیین شده از طرف پزشکان معالج، اقدام به استفاده از این دستگاه کرده و نتیجه مطلوب را دریافت نمایید.

نحوه عملکرد دستگاه لاغری ورجو

دستگاه لاغری ورجو
دستگاه لاغری ورجو

با داشتن اطلاعاتی در مورد دستگاه لاغری ورجو، این سوال برایتان به وجود می آید که این دستگاه چگونه می ‌تواند باعث لاغری و از بین بردن لایه های چربی شود. نکته حائز اهمیت در مورد دستگاه لاغری ورجو این است که این دستگاه بسیار کم توان است و در فرایند انجام لیزر هرگز حرارتی و از خود ساطع نمی ‌کند.

دستگاه لاغری ورجو می‌ تواند با تحریک سلول های چربی، حفره ها را در بین آنها ایجاد کند که البته باعث تحریک سلول‌ های چربی شده و روند از بین رفتن چربی ها سرعت می بخشد.

اگر شما بتوانید در کنار استفاده از دستگاه لاغری ورجو، فعالیت ‌های بدنی خود را تا حد مطلوبی افزایش دهید، می توانید با سرعت بسیار بالا کاهش وزن خود را احساس کرده و میزان چربی ها را به حد مناسبی برسانید.

معمولاً از دستگاه لاغری ورجو برای نواحی مختلف بدن مانند شکم، کمر، باسن و ران ها استفاده می کنند.

مزایای استفاده از دستگاه لاغری ورجو

دستگاه لاغری ورجو
دستگاه لاغری ورجو

بسیاری از افراد ممکن است نتوانند با کنترل رژیم غذایی و انجام فعالیت‌ های ورزشی مرتب وزن خود را کاهش دهند و از افزایش وزن خود جلوگیری نمایند.

با وجود دستگاه های پیشرفته مانند دستگاه لاغری ورجو، لاغری دیگر معضلی بزرگ برای افراد کم توان نخواهد بود و گزینه مناسبی برای این افراد می باشد، زیرا می توانند با کمترین هزینه و کمترین زحمت چربی نواحی مختلف بدن را از بین برده و تناسب اندام خود را بازگرداند.

قطعاً دستگاه لاغری ورجو گزینه مناسبی برای همه افراد در همه گروه های سنی خواهد بود، زیرا می توانند با کمترین عارضه و به صورت طبیعی میزان قابل توجهی از سلولیت ها را از بین برده و مانعی برای بازگشت مجدد آنها خواهد بود.

اگر قصد استفاده از دستگاه لاغری ورجو را دارید، به شما توصیه می‌ کنیم که به مراکز معتبر و پزشکان متبحر مراجعه کنید. لازم است بدانید که در ازای استفاده از دستگاه لاغری ورجو، طی چند جلسه نتیجه مطلوب را که دریافت می کنید و می توانید هزینه مناسب و معقولی را پرداخت نمایید.

عمل های جراحی و بستری شدن در بیمارستان ها برای افراد امری بسیار طاقت فرسا و ناراحت کننده است، اما امروزه با وجود دستگاه های پیشرفته مانند دستگاه لاغری وجو دیگر نیازی به تحمل چنین شرایطی نخواهید داشت و می توانید با کمترین آسیب و عارضه تناسب اندام خود را بدست آورید.

حین استفاده از دستگاه لاغری ورجو، هیچ گونه زخم، بی حسی و پانسمان را تجربه نخواهید کرد و همین امر باعث استقبال بی نظیر از دستگاه لاغری ورجو شده است.

دستگاه لاغری ورجو هیچگونه عوارضی برای شما به دنبال نخواهد داشت و در هر جلسه استفاده از دستگاه لاغری ورجو می توانید تغییرات را به صورت محسوس مشاهده نمایید.

استفاده از دستگاه لاغری ورجو طبق نظر پزشکان و متخصصان خواهد بود و با توجه به تشخیص پزشک، باید طبق تعداد جلسات مشخص شده و به صورت پیوسته از دستگاه لاغری ورجو استفاده کنید تا بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت نمایید.

معایب احتمالی دستگاه لاغری ورجو

دستگاه لاغری ورجو
دستگاه لاغری ورجو

هنگام استفاده از انواع لیزرها و به ویژه دستگاه های لاغری ورجو، باید اطلاعات کامل در مورد آنها را از پزشکان و متخصصان دریافت نمایید و روش های مراقبتی را جویا شوید.

ضمن استفاده از دستگاه لاغری ورجو باید بدانید که فرایند انجام شده ممکن است تا حد زیادی برای افراد برگشت پذیر باشد. متخصصان و پزشکان توصیه می‌ کنند که رژیم غذایی خود را رعایت کرده و فعالیت ‌های ورزشی را به طور مرتب در برنامه روزانه خود بگنجانید، این شرایط در کنار استفاده از دستگاه لاغری ورجو می ‌تواند روند لاغری شما را افزایش داده و از بازگشت چاقی جلوگیری خواهد کرد.

یکی از بزرگترین معایبی که دستگاه لاغری ورجو ممکن است داشته باشد، اثر برگشت پذیری آن خواهد بود. اگر پس از استفاده از دستگاه لاغری ورجو به گفته‌ های پزشک عمل نکنید، طی مدت زمان کوتاهی چربی‌ های از بین رفته باز می‌ گردد و ممکن است شرایط فیزیکی شما به حالت اولیه باز گردد.

یکی دیگر از مسائلی که هنگام استفاده از دستگاه لاغری ورجو مطرح است، هزینه هایی است که باید بابت استفاده از این دستگاه پرداخت نمایید.

لازم است بدانید که تشخیص استفاده از دستگاه لاغری ورجو به گفته پزشکان متخصص خواهد بود و پزشک شخیص می‌ دهد که شما با توجه به شرایط  فیزیکی که دارید نیازمند چند جلسه استفاده از لیزر لاغری ورجو خواهید بود.

اگر لازم باشد که تعداد جلسات بیشتری را از دستگاه لاغری ورجو استفاده کنید، قطعا باید هزینه‌ های بیشتری را پرداخت نمایید، اگر این شرایط برای شما ادامه دار باشد ممکن است متحمل پرداخت هزینه ‌های سنگین تری شوید.

البته باید بدانید که با توجه به شرایط فیزیکی شما، آیا دستگاه لیزر ورجو گزینه مناسب است یا خیر.

عوارض جانبی دستگاه لاغری ورجو

دستگاه لاغری ورجو
دستگاه لاغری ورجو

استفاده از انواع دستگاه لاغری ورجو ممکن است گاهی برای برخی از افراد انواع کبودی ها و قرمزی ها را به همراه داشته باشد. لازم است بدانید که با توجه به گفته پزشکان ممکن است این عوارض در مدت زمان کوتاهی برطرف شوند.

باید بدانید که اگر چنین عوارضی برای مدت زمان طولانی ادامه دار شد، باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و مشکلات به وجود آمده را به آنها مطرح سازید. هنگام استفاده از دستگاه لاغری ورجو درد و خونریزی را تجربه نخواهید کرد، اما ممکن است بر اثر اشعه های بسیار ضعیفی که این دستگاه دارد کمی سوختگی و قرمزی را تجربه نمایید، که البته با استفاده از کرم های ترمیم کننده و تجویز شده توسط پزشک معالجتان برطرف می‌ شوند.

به طور کلی دستگاه لاغری ورجو گزینه مناسبی برای برطرف کردن و جمع کردن چربی نواحی مختلف خواهد بود، اما باید بدانید که مراجعه به مراکز معتبر و افراد کاربلد می‌ تواند عوارض جانبی استفاده از دستگاه لاغری ورجو را تا حد مطلوب کاهش دهد.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

روزهای کاری

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.