تزریق ژل و فیلر

در عصر جدید زیبایی برای فرم دهی و حجم دهی از اصطلاحی به اسم کانتورینگ یا مادلینگ نامبرده می شود. در ناحیه های زاویه فک، چانه، گونه، شقیقه، بینی و…می توان تزریق انجام شود. ماده هیالورونیک اسید به عنوان ماده اصلی ژل های تزریقی و حجم دهنده شناخته می شود. در تزریق ژل، بافت محل تزریق انبساط پیدا می کند. این ماده معمولا ناسازگاری با پوست انسان نشان نمی دهد و همچنین به صورت طبیعی نیز در بدن انسان وجود دارد. از این ژل ها برای کاهش ناهنجاری های پوست نظیر چین و چروک استفاده می شود. و همچنین در حجم دادن (به گونه ها و لب ها و…) نیز از آن استفاده می شود. از جمله ویژگی های ژل های تزریقی می توان به سفتی مناسب و همچنین چسبندگی خوب به بافت و یکدست بودن در جذب اشاره کرد.

تزریق ژل انواع مختلفی دارد که عبارت اند از: 

ژل پیشانی

به موجب افزایش سن و به تبع آن کاهش سطح کلاژن در پوست و کاهش آبرسانی، امکان ایجاد چین و چروک هایی در پیشانی وجود دارد. البته عوامل مختلف دیگری نظیر کم خوابی، استرس و خستگی نیز می توانند در تشکیل چین و چروک ها موثر باشند.همچنین استرس و اضطراب شدید، اشعه فرابنفش، مصرف دخانیات و کم آبی از عوامل موثر در ایجاد چین و چروک ها نیز هستند. در صورتی که برای رفع چین و چروک پیشانی بوتاکس انجام داده اید و همچنان خط و خطوط ریزی نمایان هستند. می توانید با مشورت پزشک، بعد از معاینه و تعیین نقاط تزریق، ژل را به وسیله سوزن های نازک به نقاط از پیش تعیین شده تزریق کنند.

تزریق ژل پیشانی

ژل لب

برای حجیم کردن و فرم دهی لب ها مدلهای مختلفی وجود دارد که معمولا با نظر و سلیقه مراجعه کننده تزریق ژل لب انجام می شود. با تزریق ژل لب که درصد زیادی از مواد هیالورونیک اسید در آن وجود دارد باعث آبرسانی و شفافیت لب ها می شود. در مرحله تزریق پزشک ابتدا لب را بی حس می کند و پس از ضدعفوفی کردن لب تزریق انجام میشود. در کلینیک آدرینا، از مواد مرغوب و با کیفیت توسط پزشکان متخصص خدمات زیبایی انجام می شود.

تزریق ژل لب

ژل خط خنده

برای کم کردن عمق و گودی خط خنده و داشتن چهره شاداب تر ژل خط خنده تزریق می شود.

با بالا رفتن سن و یا کاهش وزن خطوط کنار بینی تا لب عمیق تر می گردد و برای رفع این نواقص راه های متعددی وجود دارد:

1تزریق ژل

2- تزریق چربی

3- اندولیفت 

4- هایفو

5-آر اف حرارتی 

تزریق ژل خط خنده

ژل شقیقه

برای افرادی که دارای صورت لاغر و یا صورت هایی که فرم دهی درستی در قسمت شقیقه ندارد. تزریق در این ناحیه را می توان تجویز کرد.

برای زیبایی و بهبود فرم صورت و پر کردن گودی ایجاد شده در قسمت شقیقه می توان از 2 روش نام برد:

1-تزریق ژل

2-تزریق چربی 

تزریق ژل شقیقه

ژل زاویه فک

برای زیبایی و فرم دهی صورت های گرد، بیضی شکل و فک های نامتقارن مورد استفاده قرار می گیرد.که می توان از 2 روش نامبرد:

1-تزریق ژل

2-تزریق چربی

در صورت مراجعه به کلینیک معتبر، پزشک متخصص و استفاده از مواد با کیفیت تزریق ژل زاویه فک 6 ماه تا 1 سال دوام خواهد داشت. و همچنین می توان در صورت تحلیل و کم شدن حجم ژل تزریق مجدد صورت گیرد.

تزریق ژل زاویه فک

ژل چانه

فرم چانه نقش بسیار مهمی در زیبایی کل صورت دارد. برای افرادی که از شکل چانه تا غبغب خود ناراضی هستند و غبغب آنها بیش از چانه به نظر میرسد. ما به شما تزریق ژل یا چربی را برای فرم دهی چانه و زیبایی چهره خود پیشنهاد می دهیم. 

تزریق ژل چانه

ژل گونه

اگر جزء افرادی هستید که فرم گونه خود را نمیپسندید و یا فرم صورت لاغر و استخوانی دارید برای حجم دهی و فرم دهی اصولی تزریق ژل یا چربی انجام دهید. ژل گونه برای آقایان به صورت کاملا طبیعی و برای خانم ها حالت برجسته و خوش فرم تر در تزریق می شود. کلینیک آدرینا می تواند با مشاوره رایگان، شما را در ارائه این خدمات یاری کند.

تزریق ژل گونه

ژل خط اخم

افرادی که با تزریق بوتاکس از چین و چروک عمیق نتیجه کامل نگرفته اند. برای بهبودی بهتر و پرکردن عمق چروک ژل یا چربی تزریق می کنند. هر چه قدر عمق خطوط کمتر باشد نتیجه بهتری دارد.

تزریق خط اخم

ژل بینی

کسانی که بینی آنها دارای قوز یا فرورفتگی می باشد و از عمل جراحی می ترسند، با تزریق ژل میتوانند این مشکل را برطرف کنند. برای لیفت نوک بینی هم می توان استفاده کرد. در صورتی که از ژل با کیفیت استفاده شود 6 تا 12 ماه دوام خواهد داشت.

تزریق ژل بینی

ژل زیر چشم

افرادی که زیر چشم آنها دارای تیرگی و گودی هست. با تزریق فیلر می توانند کمک به برطرف شدن تیرگی، آبرسانی و پر شدن گودی کنند. در صورتی که تیرگی زیاد می باشد، میتوانند طی چندین جلسه با تزریق مزوتراپی حجم تیرگی را کم کنند سپس تزریق فیلر را انجام دهند.

 

تزریق ژل زیر چشم

1- از ماساژدادن محل تزریق خودداری کنید.

2- تا 1 هفته موقع خوابیدن به طوری بخوابید که فشاری به صورت و محل تزریق نیاورید.

3- از 2 تا 3 هفته بعد از تزریق می توانند برای چکاپ به پزشک مراجعه نمایند.

4- ایجاد تورم و کبودی 3 تا 4 روز بعد از تزریق طبیعی می باشد.

مراقبت ها و عوارض تزریق ژل لب: تا یک هفته استفاده از رژلب مات، نوشیدن مایعات داغ، مصرف دخانیات ممنوع می باشد. در صورت داشتن سابقه تبخال به پزشک معالج اطلاع دهید تا در صورت نیاز دارو تجویز شود.

 

1- آیا تزریق ژل برای افراد زیر 18 سال توصیه می شود؟

  خیر، زیرا خطوط و چین و چروک ها در افراد زیر 18 سال عمیق نیست. معمولا نیازی به تزریق نمی باشد.

2- چرا کبودی در محل تزریق ایجاد می شود؟

  به علت ورود مکرر نیدل و کانولا معمولا پوست واکنش نشان می دهد و باعث کبودی می شود.

3- چگونه می توان فهمید کدامیک از اجزاء صورت نیاز به ژل دارد؟

  با مراجعه به کلینیک آدرینا و انجام مشاوره رایگان با آنالیز اجزاء صورت شما می توانید به کلینیک آدرینا مراجعه نمایید و از خدمات بهترین کلینیک دراصفهان بهره مند شوید. ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید.

بیشتر درباره ما بیاموزید

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×