اینبادی
اینبادی
اینبادی

اطلاعاتی جامع در مورد آنالیز بدن و یا دستگاه اینبادی

شاید برایتان جالب باشد بدانید که از گذشته تاکنون پزشکان همواره در نظر دارند تا با استفاده از آزمایشات مختلف و بررسی فیزیکی بدن افراد، میزان چربی احشایی و عضله هر شخص را متوجه شوند.

با پیشرفت علم و توسعه صنعت، دستگاهی به بازار عرضه گردیده است که آن را با نام دستگاه آنالیزور می‌ شناسند، که متخصصان می‌ توانند در زمینه‌ های مختلف از این دستگاه کاربردی استفاده کرده و وضعیت تناسب اندام هر شخص را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهند.

آنالیز بدن برای کلیه پزشکان امر حیاتی می باشد که به واسطه آن می‌ توانند وضعیت تناسب اندام هر شخص را به طور کامل مورد بررسی قرار دهند. پزشکان تغذیه و همه مربیانی که در زمینه های ورزشی فعالیت می ‌کنند می‌ توانند با دانستن اطلاعات کامل در مورد میزان عضله و چربی احشایی افراد برنامه‌ های خاصی را برای تناسب اندام و حفظ سلامت آنها در نظر بگیرند.

دستگاه اینبادی از دقت بالایی برخوردار بوده و برای هر شخص به صورت انحصاری می باشد، و البته می تواند تاثیر بسیار زیادی در تشخیص و تصمیم گیری پزشک معالج داشته باشد.

کاربرد شایان دستگاه اینبادی و یا آنالیز بدن

اینبادی
اینبادی

متخصصان و پزشکان می توانند به واسطه استفاده از فرآیند آنالیز بدن، میزان چربی احشایی بدن هر فرد را مورد بررسی قرار داده و در صورت لزوم می ‌توانند رژیم‌ های غذایی و ورزشی خاصی برای افراد در نظر بگیرند، که البته برای پیشگیری از بیماری‌ ها و یا درمان آسیب ‌های جسمانی موثر خواهد بود.

دانستن اطلاعات کامل و دقیق در مورد نسبت دور کمر و دورباسن می‌ تواند در تصمیم گیری برای حفظ سلامت افراد نقش موثری ایفا کند، زیرا پزشکان معتقدند که میزان چربی در ناحیه شکم ارتباط مستقیمی با میزان چربی در ناحیه قلب دارد که این امر می ‌تواند اطلاعات دقیقی را به متخصصان ارائه کرده و تصمیمات لازم را برای فرد مورد نظر خواهد گرفت .

با استفاده از آنالیز بدن متخصصان می ‌توانند میزان چربی و توده عضلانی را با یکدیگر مقایسه کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل در افراد توصیه می ‌کنند که مشکلات به وجود آمده را با استفاده از روش های اصولی برطرف سازند.

لازم است بدانید که حجم توده های عضلانی در بدن هر شخص باید چندین برابر میزان چربی باشد تا افراد بتوانند سلامت جسمانی خود را حفظ نمایند. با استفاده از آنالیز بدن متخصصان می‌ توانند میزان سوخت و ساز و متابولیسم هر شخص را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهند.

گاهی اوقات اضافه وزن افراد ناشی از حبس شدن میزان آب و نمک زیاد در بدن آنها خواهد بود. یکی از راه های تشخیص این عارضه استفاده از آنالیز بدن می باشد که می تواند تشخیص و درمان را برای پزشکان دقیق تر کرده و افراد را هرچه سریع تر به نتیجه مطلوب می رساند.

روش های مناسب برای تجزیه تحلیل شرایط فیزیکی افراد

اینبادی
اینبادی

همه افراد در مراحل مختلف زندگی خود مستلزم بررسی و چکاپ کامل اندام ها و شرایط جسمانی و فیزیکی خود خواهند بود، که البته ممکن است کار بسیار سختی برای پزشکان باشد، اما متخصصان می ‌توانند با استفاده از تست های ورزشی و انواع آزمایشات میزان سلامتی افراد را بررسی کرده و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار فرد قرار خواهند داد.

پزشکان با بکارگیری دستگاه های پیشرفته مانند اینبادی در صورت بروز هر مشکل می ‌توانند راهی برای پیشگیری و درمان مشکلات فراهم سازند. با ورود دستگاه اینبادی در بازار روند کار پزشکان با حساسیت و دقت فراوان تری همراه خواهد شد.

دستگاه این بادی می ‌تواند با کمترین عارضه و کمترین زمان وضعیت جسمانی افراد را شرح داده و به تجویز درست پزشکان کمک شایانی خواهد کرد. شما می توانید همه جزئیات در مورد جسم خود را با استفاده از دستگاه آنالیزور مطلع شوید.

اینبادی می ‌تواند میزان چربی، عضله، قند خون، آب حبس شده، سدیم و هر عاملی را که پزشکان به آن نیاز دارند مورد بررسی قرار داده و اطلاعات را در اختیار آنها قرار خواهد داد.

آنالیز بدن با استفاده از دستگاه های مخصوص انجم میشود و میزان خطا را در تجویز پزشکان به حد صفر می رساندف که البته افراد می توانند با تجویز درست نتیجه مطلوب را با سرعت بالاتر به دست آورند.

اهمیت آنالیز بدن

اینبادی
اینبادی

لازم است بدانید که آنالیز بدن کار ساده ای نخواهد بود. بسیاری از افراد در زمینه های مختلف باید آنالیز بدن انجام دهند. اگر شما هم در زمینه های تخصصی و ورزشی فعالیت می کنید ممکن است به واسطه  مربی خود مورد آزمایشات و تست ‌های مختلف قرار بگیرید، و چقدر نتیجه آنها دقیق تر باشد، نتیجه مطلوب تر خواهد بود.

استفاده از دستگاه اینبادی کار را برای همه افراد راحت می کند. بسیاری از مراکزی که فعالیت‌ های ورزشی خاص را انجام می‌ دهند برای اطلاع از شرایط فیزیکی و جسمانی ورزشکاران خود از دستگاه اینبادی استفاده کرده و اقدام به آنالیز بدن و سنجش شرایط فیزیکی آنها می کنند.

لازم است بدانید که همه افراد در همه گروه های سنی باید مقادیر مشخصی از عضله را دارا باشند و یا اصطلاحا می ‌توان گفت شاخص توده بدنی آنها باید در یک محدوده خاص قرار بگیرد، در غیر این صورت باید فرآیند های لازم مانند انواع رژیم غذایی و ورزش را انجام دهند تا به وضعیت ایده‌ آل برسند.

پزشکان و متخصصان می ‌توانند با آنالیز بدن و استفاده از دستگاه اینبادی، آنالیز را با دقت بالاتر و هزینه کمتر برای افراد به انجام برسانند و می‌ توانند بر سلامتی افراد نقش موثری ایفا کنند. با آنالیز بدن شما می توانید از شاخص توده بدنی و وضعیت جسمانی خود آگاه شوید.

 کاربرد انجام آنالیز بدن

اینبادی
اینبادی

دانستن جزئیات در مورد شرایط فیزیکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لازم است بدانید که دانستن اطلاعات کامل در مورد شرایط فیزیکی می ‌تواند در حفظ سلامت شما تاثیر شایانی داشته باشد.

زمانی که شما برای کنترل وضعیت جسمانی خود به مراکز ورزشی و یا پزشکان و متخصصان تغذیه مراجعه می‌ کنید در قدم اول آنها میزان bmi بدن شما را مورد بررسی قرار دهند، که با این روش می توانند اطلاعات کاملی در مورد سلامت شما و مشکلات احتمالی به دست آورند.

با انجام فرایند آنالیز بدن، پزشکان اطلاعات کامل ودقیق را کسب خواهند کرد و همین امر می ‌تواند برای درمان و تشخیص، به پزشک کمک فراوانی کند و احتمال بروز هرگونه خطا را تا حد مطلوب کاهش خواهد داد.

 نحوه انجام آنالیز بدن

اینبادی
اینبادی

افراد نمی توانند در شرایط عادی و با استفاده از دستگاه‌ های معمولی اقدام به آنالیز بدن نمایند. دستگاه اینبادی گزینه ی بسیار مناسبی برای تشخیص درست از وضعیت بدنی شما می باشد.

به عنوان مثال شما می‌ توانید برای اطلاع از میزان چربی احشایی،  قند خون، سدیم و میزان عضله خود به مراکز درمانی مراجعه کرده و از متخصصان درخواست کنید که شرایط فیزیکی شما را مورد آنالیز دقیق قرار دهند. داشتن اطلاعات کامل می تواند به شما کمک فراوانی کند،

تا طبق اطلاعات به دست آمده رژیم غذایی خاصی را دنبال کرده و فرآیند ورزشی مناسب را به شما اعلام خواهد کرد. دستگاه اینبادی در کنار دقت و حساسیت بسیار بالایی که دارد، ابعاد کوچکی داشته که بسیاری از متخصصان آن را برای مراکز درمانی تهیه خواهند کرد.

شما می توانید با مراجعه به مراکز مربوطه و به واسطه آنالیز بدن، همه اطلاعات مورد نیازتان را کسب نمایید. توجه داشته باشید که انجام فرآیند آنالیز بدن برای مدت زمان های کوتاه الزامی نخواهد بود و شما می توانید طی فواصل زمانی مشخص شده و طولانی اقدام به آنالیز بدن کرده و سلامت جسمانی خود را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید.

با آنالیز بدن می توانید از مشکلات به وجود آمده مطلع شده و در صورت لزوم راه های پیشگیری از تشدید آنها را انجام دهید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×