اطلاعاتی در مورد هیدرودرم
اطلاعاتی در مورد هیدرودرم
اطلاعاتی در مورد هیدرودرم

اطلاعاتی در مورد هیدرودرم

امروزه بسیاری از افراد به ویژه بانوان تمایل دارند تا برای حفظ سلامت پوست صورت خود از روش های تضمینی و بی خطر استفاده کنند، که قطعاً یکی از بهترین آنها هیدرودرم می باشد. داشتن اطلاعات کامل در مورد هیدرودرم می‌ تواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید که آیا این فرآیند برای پوست شما مناسب است، و در صورت انجام می توانید نتیجه مطلوب را دریافت کنید یا خیر. نکته قابل توجه در مورد هیدرودرم این است که این فرآیند تلفیقی از ماساژ، کشش مطلوب و آبرسانی بسیار قوی به پوست خواهد بود، که معمولا آنها را برای پوست صورت انجام می‌ دهند، و مراجعین توانسته اند تا حد بسیار زیادی نتیجه مطلوب را دریافت نمایند. معمولاً بسیاری از افراد فرایند هیدرودرم را به عنوان جوانسازی پوست می‌ شناسند. اگر این فرآیند به درستی و با روش‌ های درست انجام شود، می‌ تواند هرگونه علائم پیری را از بین ببرد و از بروز بیماری‌ های مختلف جلوگیری کند. اگر بر روی صورت خود آسیب های ناشی از سوختگی با آفتاب، زخم‌ های کهنه و یا خطوط بسیار ریز دارید، که همگی ممکن است بر اثر افزایش سن به وجود آیند را می توانید با روش هیدرودرم درمان کرده و درخشش و جوانی پوست خود را بازگردانید.

نحوه انجام و مراحل اجرای هیدرودرم

نحوه انجام هیدرودرم
نحوه انجام هیدرودرم

نکته قابل توجه در مورد هیدرودرم این است که مراکز مربوطه راه های متعدد و مراحلی را انجام می‌ دهند که ترتیب آنها بسیار مهم بوده و هر کدام از آنها باید با دقت و ظرافت کامل انجام شوند، تا مخاطبان بتوانند نتیجه مطلوب را از فرایند هیدرودرم دریافت نمایند. در ابتدایی ترین مرحله اپراتور همواره سعی دارد که پوست را سم زدایی کرده و آلودگی ها را به طور کامل از روی پوست برطرف سازد. در این مرحله با استفاده از دستگاه‌ های مختلف نواحی پوست صورت و گردن را سم زدایی کرده و جریان خون را با روش های درست افزایش می دهند، این گونه پوست می تواند مواد درمانی را به راحتی جذب کند و اثر آنها برای طولانی مدت باقی خواهد ماند. در مرحله دوم از مواد لازم برای پاکسازی و لایه برداری استفاده می کنند. باید بدانید که علت کدر بودن پوست افراد، وجود سلول‌ های مرده است که می‌ توان با لایه برداری های خفیف و پاکسازی های اصولی آنها را برطرف کرده و جانی دوباره به پوست بخشید. لایه بردار های قدیمی و قوی گاه ممکن است آسیب هایی را برای پوست به همراه داشته باشد، اما باید بدانید که در روش هیدرودرم پوست می تواند تازگی و طراوت خود را بازسازی کند، و البته کلیه آلودگی‌ ها به طور کامل از منافذ پاکسازی میشوند.

مراحل اجرای هیدرودرم
مراحل اجرای هیدرودرم

در مرحله سوم مراکز مربوطه از مواد شفاف کننده درجه یک و برند های شناخته شده استفاده می ‌کنند. این مواد به گونه‌ ای ساخته میشوند که با پوست افراد کاملا سازگاری داشته و ماساژ آنها در مقادیر معین بر روی پوست سبب درخشانی و شفاف شدن منطقه مورد نظر میشود. باید بدانید که این مواد می‌ توانند منافذ مسدود شده را بازسازی کرده و آنها را پاکسازی می‌ کنند و از شل شدن و افتادگی پوست جلوگیری خواهند کرد. همه این عوامل در کنار یکدیگر می توانند درمانی برای پوست های چرب و یا آنهایی باشند که مستعد وجود جوش و آکنه های شدید هستند. در مرحله چهارم اپراتور سعی دارد که با دستگاه های مخصوص پوستی را که حالت کشسانی دارد، کاملاً تخلیه کرده و هر نوع چرک و سلول های مرده از روی پوست بر می دارد. در این مرحله از دستگاه ساکشن استفاده می‌ کنند که عملکردی بسیار قدرتمند داشته و می تواند همه لایه های داخلی پوست را تمیز کند. در این مرحله جوش های سرسیاه را از بین می روند و آلودگی ها به طور کامل خارج میشوند. در مراحل پایانی مراکز مربوطه می‌ دانند که باید از سرم ها و محلول هایی استفاده کنند که حساسیت پوست را کاهش داده و به نوعی مانند آنتی اکسیدان عمل می‌ کنند. مرحله آخر بسیار مهم و حیاتی است، زیرا از آبرسان های بسیار فعال با برند های برتر استفاده می کنند و با دستگاه های مخصوص آنها را بر روی پوست ماساژ می دهند. در این مرحله باید بدانید که سرم ها خاصیت پروتئینی داشته و باعث کاهش روند پیری میشوند. همچنین اگر این مراحل به درستی و با روش های اصولی انجام شوند، می‌ توانند باعث کلاژن سازی پوست شده و چین و چروک های سطحی را درمان خواهند کرد. مراکزی که به طور تخصصی هیدرودرم را انجام می‌ دهند، پس از اتمام کار از لامپ های ال ای دی قرمز و مادون قرمز استفاده می‌ کنند، زیرا اگر پوست برای مدت زمان معینی در مقابل درجه مشخص شده ای از این لامپ ها قرار بگیرد، باعث جوان سازی شده و می تواند انرژی لازم را دریافت کند، که این امر می‌ تواند از بروز آکنه و جوش در طولانی مدت جلوگیری نماید، و البته باکتری هایی که باعث بروز آکنه می شوند را به طور کامل از بین خواهند برد.

هیدرودرم برای چه کسانی مناسب است؟

هیدرودرم برای چه کسانی مناسب است؟
هیدرودرم برای چه کسانی مناسب است؟

لازم است بدانید که هیدرودرم تنها جنبه زیبایی ندارد، بلکه می‌ تواند درمانی برای پوست های آسیب دیده و حساس باشد. اگر شما هم طی مدت زمان کوتاهی دچار چین و چروک های مختلف در ناحیه پوست خود می شوید و احساس می کنید که بیشتر از سنتان پوستتان به سمت پیری پیشروی می کند، باید بدانید که هیدرودرم می تواند راه حل مناسبی برای درمان این مشکل باشد. اگر هیدرودرم با روش های کاملا مطمئن و اصولی انجام شود، از بروز خطوط و چین و چروک های مختلف در ناحیه پوست جلوگیری می‌ کند. گروهی از افراد به دلیل مواجهه با نور مستقیم خورشید دچار آسیب های گوناگون از جمله سوختگی های طولانی مدت شوند، و اگر این سوختگی ها به طور پیوسته ادامه پیدا کنند، هیچ راه درمانی برای آنها وجود ندارد و شما می توانید با هیدرودرم آسیب‌ های ناشی از آفتاب سوختگی را کاهش داده و رند درمان آن ها را سرعت ببخشید. بسیاری از افراد ممکن است از خشکی زیاد و چرب بودن بیش از حد پوست خود شاکی باشند و برای بر طرف کردن این مشکل راه حل مناسبی را سراغ نخواهند داشت، اما به شما توصیه می کنیم که برای برطرف کردن خشکی پوست و کم ‌آبی بیش از حد، از هیدرودرم استفاده کنید.

اطلاعاتی در مورد هیدرودرم
اطلاعاتی در مورد هیدرودرم

هیدرودرم نه تنها برای پوست های خشک، بلکه برای پوست های چرب نیز کاربرد دارد. داشتن پوست شفاف و زیبا برای همه افراد احساس خوشایند و مطلوبی را به همراه دارد، اما گاهی ممکن است مصرف دارو های مختلف و یا قرار گرفتن در شرایط خاص، پوست شما را مستعد لکه های قهوه ای و یا انواع جوش ها  کند، باید بدانید که عامل بروز این مسئله می‌ تواند منافذ پوستی باز و یا بزرگ شده باشد. شما می توانید با انجام هیدرودرم و روش های کاملا اصولی، از بروز همه عوارض ذکر شده جلوگیری کنید. هیدرودرم به بسته شدن منافذ پوست شما کمک می کند، که همین امر می‌ تواند انواع جوش و آکنه را از بین برده و از بروز مجدد آنها و ایجاد لکه‌ های قهوه‌ای جلوگیری خواهد کرد. یکی از مهمترین فرایند هایی که در روند هیدرودرم انجام میشود، افزایش خون رسانی به نقاط مختلف پوست می باشد. افزایش خونرسانی باعث میشود که پوست  برای کلاژن سازی تحریک شده و آسیب‌ های مختلف به ویژه چین و چروک را به تاخیر می‌ اندازد. با همه این تفاسیر هیدرودرم برای درمان جای زخم های کهنه نیز کاربرد دارد و می تواند طی تعداد جلسات مشخص شده، شما را به نتیجه مطلوب برساند.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.
×