اطلاعاتی در مورد میکرودرم
اطلاعاتی در مورد میکرودرم
اطلاعاتی در مورد میکرودرم

اطلاعاتی در مورد میکرودرم

با پیشرفت علم و توسعه فناوری، دستگاه‌ های مختلفی به بازار عرضه میشوند که می‌ توانند برای سلامت و زیبایی افراد بسیار کارآمد باشند. یکی از بزرگ‌ ترین نگرانی هایی که امروزه برای افراد به وجود می‌ آید، عدم شفافیت پوست و پیری زودرس می باشد، که شما می توانید با روش‌ های نوین و کارآمد مانند میکرودرم، چنین مشکلاتی را به تاخیر بیاندازید. قطعا بروز هر نوع چین و چروک در ناحیه پوست از عوامل اجتناب ناپذیر است، اما شما می توانید با مراقبت های درست و اصولی چنین مشکلاتی را به تاخیر انداخته و سلامت و شادابی پوست خود را تا سنین بالا محفوظ بدارید، باید بدانید که میکرودرم روش بسیار مناسبی برای حفظ سلامت و زیبایی پوست شما می باشد و با انجام میکرودرم، دیگر نیازی به عمل های جراحی و تزریق انواع ژل نخواهید داشت.

چند مورد از فواید میکرودرم

چند مورد از فواید میکرودرم
چند مورد از فواید میکرودرم

گاهی اوقات ممکن است افراد به دلیل افزایش خطوط ریز و وجود نقطه سیاه و لکه های کوچک در نواحی مختلف پوست خود ابراز نگرانی نمایند، که البته باید بدانید برخی از موارد ذکر شده نیاز به دارو درمانی نداشته و نباید خود را در معرض آسیب‌ های ناشی از دارو های قوی قرار دهید، و با یک پاک سازی ساده و یا انجام روش های تخصصی تر مانند میکرودرم می توانید لکه ها و مشکلات ایجاد شده را به راحتی از بین برده و از بروز مجدد آنها جلوگیری کنید. وجود نقاط سرسیاه ممکن است برای افراد ناخوشایند باشد، که می توانند با انجام میکرودرم این وضعیت نا زیبا را از بین برده و به روشن شدن و شفاف شدن پوست کمک شایانی خواهند کرد. قطعاً فرآیند میکرودرم برای همه نواحی بدن به ویژه برای صورت، استفاده میشود. وجود چین و چروک های ریز در نواحی مختلف پوست به ویژه اطراف چشم، ممکن است برای افراد به خصوص بانوان نگران کننده باشد. چین و چروک با افزایش سن اتفاق می‌ افتد اما ممکن است بر اثر عدم رسیدگی درست در سنین جوانی این چین و چروک‌ ها را تجربه کنید.

اطلاعاتی در مورد میکرودرم
اطلاعاتی در مورد میکرودرم

اگر بتواند در فواصل زمانی معین، روند درمانی مانند میکرودرم را در پیش بگیرید، قطعا از بروز چنین عارضه ای جلوگیری کرده و صورت شما همواره شفافیت و طراوت خود را حفظ می‌ کند، و می‌ تواند از بروز چین و چروک جلوگیری کند، و قطعا روش موثری برای درمان این مسئله خواهد بود. برخی از افراد به صورت ارثی و یا اکتسابی منافذ صورتشان کاملا باز بوده و می‌ توانند در جذب آلودگی‌ ها موثر باشند. اگر آلودگی‌ ها در منافذ پوستی شما باقی بمانند، باعث بروز لکه‌ های تیره رنگ شده و البته عاملی برای بروز جوش و آکنه های شدیدتر خواهد بود. انجام فرایند میکرودرم می‌ توانید به پاکسازی منافذ پوست کمک شایانی کند که البته این امر باعث کوچک شدن و بسته شدن منافذ پوستی خواهد شد و از بروز آسیب های جانبی جلوگیری خواهد کرد. میکرودرم به افزایش کلاژن سازی پوست کمک فراوانی می‌ کند و می‌ تواند بر سلامت و شادابی پوست شما موثر واقع گردد.

عوارض احتمالی میکرودرم

عوارض احتمالی میکرودرم
عوارض احتمالی میکرودرم

لازم است بدانید که میکرودرم اگر با روش های کاملا درست و اصولی انجام شود، روشی موثر برای درمان مشکلات پوستی خواهد بود. میکرودرم اگر اصولی و دقیق انجام شود، هیچ گونه آسیبی برای پوست شما به همراه نخواهد داشت، البته این امر مستلزم آگاهی کامل افراد و یا فردی است که میکرودرم را برای شما انجام می دهد. اگر میکرودرم با روش های درست انجام نشود، می‌ تواند باعث بروز آسیب‌ های مختلف پوستی شود و البته به دنبال آن قرمزی و جوش های ریز روی پوست شما نمایان خواهد شد.

مراقبت های قبل و بعد از انجام میکرودرم

مراقبت های قبل و بعد از انجام میکرودرم
مراقبت های قبل و بعد از انجام میکرودرم

یکی از مهمترین نکاتی که همواره باید در مورد میکرودرم بدانید، این است که این نوع پاکسازی بیشتر جنبه درمانی دارد و شما باید پیش از انجام میکرودرم و پس از آن، مراقبت های لازم را برای پوستتان انجام دهید. میکرودرم در چندین مرحله انجام میشود و زمانی که شدت آن بالاتر می رود می تواند جوش های سرسیاه و هر گونه آلودگی را از روی پوست پاکسازی کند. این پاکسازی عمقی باعث بروز مشکلات و زخم های متعدد نخواهد شد، اما ممکن است تا چند روز پس از انجام میکرودرم پوست شما کمی قرمز و متورم شود. اگر بتوانید مصرف لوازم آرایشی را به حداقل برسانید، و در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید، پوست شما سریعا به حالت طبیعی برگشته و اثرات مفید میکرودرم را به خوبی مشاهده خواهید کرد. گاهی اوقات و البته به ندرت پیش می‌ آید که زخم‌ هایی بر اثر میکرودرم بر روی پوست ایجاد شوند، بروز چنین عارضه ای هرگز جای نگرانی نخواهد داشت و باید مراقبت ساده می‌ توانید روند بهبود آنها را سرعت بخشید. البته باید بدانید که هیچگونه آثاری از این ریز زخم ها بر روی پوست شما باقی نخواهد ماند. بهتر است که پس از انجام میکرودرم و بهبود کامل پوست، تا مدت زمان طولانی هنگام مواجهه با نور مستقیم خورشید از ضد افتاب استفاده کنید، و یا لیزر مو های زائد را هرگز برای پوست خود انجام ندهید، زیرا پوست شما ممکن است آسیب پذیر باشد و با انجام چنین فرآیند هایی، آسیب‌ های مختلفی را برای شما به همراه خواهد داشت.

میکرودرم برای چه کسانی مناسب نیست؟

میکرودرم برای چه کسانی مناسب نیست؟
میکرودرم برای چه کسانی مناسب نیست؟

اگر برای انجام میکرودرم به مراکز درمانی معتبر و شناخته شده ای نظیر کلینیک آدرینا مراجعه کنید، می‌ توانید راهنمایی لازم را در مورد انجام فرآیند میکرودرم از افراد آگاه دریافت کنید. باید بدانید که میکرودرم برای همه افراد مناسب نخواهد بود و متخصصان در صورت بروز هرگونه مشکل بر روی پوست مانند تبخال یا زگیل، قطعاً افراد را از انجام میکرودرم منع می کنند. باید پیش از انجام میکرودرم هر گونه زگیل، تبخال و جوش های بزرگ را درمان کنید. بیماری پوستی مانند پسوریازیس قطعاً عاملی برای منع انجام میکرودرم خواهد بود. بهتر است که پیش از انجام هر نوع میکرودرم شرایط پوستی خود را برای پزشکی پوست شرح داده و در صورت نبود هر نوع مشکل، سپس اقدام به انجام میکرودرم نمایید. باید بدانید که برخی از عوامل و ناراحتی های پوستی هنگام انجام میکرودرم می تواند باعث بروز آسیب ها و مشکلات خطرناک تری شود.

مراقبت های الزامی پس از انجام میکرودرم

مراقبت های الزامی پس از انجام میکرودرم
مراقبت های الزامی پس از انجام میکرودرم

انجام میکرودرم هم مانند هر عمل زیبایی نیازمند مراقبت های قبل و بعد می باشد. اما باید مراقبت های توصیه شده توسط پزشک را حتما انجام دهید، تا بتوانید نتیجه مطلوب را کسب نمایید. لازم است که پس از انجام میکرودرم  صورت خود را تا مدت زمان طولانی با آب ملایم شستشو دهید، زیرا آب بسیار گرم و آب سرد می تواند باعث آسیب های احتمالی به پوست شما شود. در صورت تجویز پزشک می‌ توانید از کرم زینک اکساید برای ترمیم استفاده کنید. توجه داشته باشید که زینک اکساید برای کاهش التهابات و ترمیم پوست گزینه مناسبی خواهد بود.

مراقبت های بعد از انجام میکرودرم
مراقبت های بعد از انجام میکرودرم

پس از انجام هر نوع فرآیند مانند میکرودرم، پوست شما از حالت طبیعی کمی حساس تر خواهد شد، به همین دلیل نباید تا مدت زمان طولانی در معرض مستقیم نور خورشید قرار بگیرید و باید به طور مرتب از ضد آفتاب استفاده کرده و طی فواصل زمانی کوتاه آن را تمدید کنید. همچنین انجام فرآیند های مختلف مانند سولاریوم و حمام آفتاب می‌ تواند آسیب‌ های جبران‌ ناپذیری را به پوست شما وارد کند، و باید از انجام آنها بپرهیزید. متخصصان همواره توصیه می‌ کنند که پس از انجام میکرودرم، کرم های قوی و یا انواع لایه بردار را موقتاً مصرف نکنید، تا زمانی که مراقبت های میکرودرم به اتمام برسد و نتیجه مطلوب حاصل گردد، سپس می توانید کرم های درمانی و انواع لایه بردار و شفاف کننده را طبق تجویز پزشک استفاده نمایید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با کلینیک آدرینا

پیج اینستاگرام کلینیک آدرینا

———————————————————-

کانال آپارات کلینیک آدرینا

کانال نماشا کلینیک آدرینا

لینک یوتیوب کلینیک آدرینا

———————————————————-

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

روزهای کاری

شنبه : 10.00 - 08.00
یکشنبه : 10.00 - 08.00
دوشنبه : 10.00 - 08.00
سه شنبه : 13.00 - 09.00
چهارشنبه : 10.00 - 08.00
پنج شنبه : تعطیل
جمعه : تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به کلینیک آدرینا تعلق دارد.